Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyibe kerül egy romantikus este?

Figyelt kérdés
Ha elmentek együtt vacsorázni, moziba az általában mennyibe kerül nálatok? Hol esztek és mit csináltok? Hányszor engedhetik meg ezt magatoknak egy hónapban? Kérlek ilyen válaszokat ne írjatok, hogy ingyen van, mert otthon összebújunk és megnézünk egy filmet, hiszen nem erre gondolok.
2013. szept. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Jól keresettek ha a tandíj mellett mellett félreraktok (nappali mellett nem lehet ennyit dolgozni általában)! Áruljátok el mi a titok? Komolyan érdekel, lehet tanulni belőle. Azt tudom én mire szórom el a pénzt, írtam is.
2013. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

Vacsora italokkal kb. 10000. Ezt mondjuk havi négyszer, ezeket felváltva fizetjük.


- 40000


Ezen kívül ebédelni megyünk általában, havi 2-10 alkalommal, ez változó, ha ünnepek vannak akkor gyakrabban. Ez olyan 2000-5000 forint szokott lenni attól függ hova megyünk. Ezeket is felváltva fizetjük általában.


2+10 = 20000


Ezen kívül teázni megyünk néha, havi pár alkalommal, ezeket 1000-3000 forintba szoktak kerülni, és nagy ritkán egy-egy kávéra is beülünk valahova, ez is kb. ennyiért.


6-12 000


-------------------


Havi 80 romantikára. Az szép! Felesbe is szép. :O

2013. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"15-ös, leírnád, hogy hova mentek ebédelni, ami 2000 és 5000 forint között van?"


Van 1-2 olcsó pizzázó, és pl. a Govinda étterem, (vega indiai), ahol egész jó fogásokat lehet enni fejenként 1000-1500 forintból. Asszem a menü mintha 1200 lenne.

2013. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
A pizzát sajnos utálom, de az étteremnek majd utána nézek, az indiait szeretjük mindketten.
2013. szept. 23. 23:28
 25/43 anonim ***** válasza:
Az üzemi konyha meg 600. Napi ebédnek az is jó.
2013. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

"Havi 80 romantikára. Az szép! Felesbe is szép. :O

"


Havi 40 felesben. Ez nem egy horribilis összeg, mivel másre nemigen költünk. Néha ha komolyabb költség van, könyvek, ruhák, akkor megesik hogy kevesebbet megyünk randizni de általában ennyit költünk el. Ez egyben nekünk a teljes pihenés, elutazni nagyon ritkán van időnk.


Aki írja hogy gazdagok vagyunk hát nem, pl. kocsiban kb. életemben nem ültem, minden reggel a buszon zötykölődök. Nem költök kocsira, ezzel már össze is spóroltam a havi 40 ezret... Szüleim se gazdagok, jelenleg amíg egyetemre járok kifizetik a lakbérünk + rezsink (havi kb. 50 ezer max) ezen kívül semmi. Tandíjat nem fizetek jelenleg, hitelből megy, azért is teszek félre minden hónapban. Legnagyobb bevételi forrásom a saját munkajövedelmem.

2013. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
és elárulnád hol sikerült vagyis hogyan munkát találnod egyetem mellett? mert én is diplomás vagyok már de nem találok. persze mivel nem budapesten élek csak egy vidéki ratyi kisvárosban.
2013. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
akkor költözz bp.re, itt sokkal könnyebb kezdeni. lakbér ráadásul most pont olcsó, szóval könnyű szerintem. mondjuk én annyiból vagyok könnyebb helyzetben hogy direkt előre készülök már régóta a munkára, így néhány havonta kapok is állásajánlatokat. Három komoly részunkaidős munkahelyem lehetne, jelenleg csak egyre van időm, de ha nem járnék egyetemre többet is kereshetnék.
2013. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

tehát vidékről semmi esély hogy pesten kapjak állást mégha mondom hogy költözök is 1-2 héten belül? mert én ezt látom kb. hiába tanultam rommá magam az évek alatt...ha nincs protekcióm...

voltam már ott állásinterjún, de mind hálózatépítés, manager, meg biztosítós bróker. Rakás helyen értékesítőket keresnek. Én mást tanultam.

2013. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Ne irígykedjünk, én örülök, ha van időd, pénzed pihenni 61%-os, remélem továbbra is így lesz, mindenkinek vannak igényei! Köszönöm a válaszokat, azért várok még ötleteket!
2013. szept. 23. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!