Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyibe kerül egy romantikus este?

Figyelt kérdés
Ha elmentek együtt vacsorázni, moziba az általában mennyibe kerül nálatok? Hol esztek és mit csináltok? Hányszor engedhetik meg ezt magatoknak egy hónapban? Kérlek ilyen válaszokat ne írjatok, hogy ingyen van, mert otthon összebújunk és megnézünk egy filmet, hiszen nem erre gondolok.
2013. szept. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Edzésre többet költök havonta. Ehhez még szarul is nézek ki. :D
2013. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Mi nem eszünk két órát, ha nem vacsorázni megyünk, valami szép, elegáns étterembe, de akkor akár többet is. Most nem erre gondoltam, ha beülünk a Guruba csak enni valamit, az is fejenként 2000, meg még az innivalók, utána mozi és 10 000-nél is vagyunk. Úgy tűnik tényleg el kell határozni, hogy egyszer ez, egyszer az.
2013. szept. 23. 23:04
 13/43 anonim ***** válasza:
2-es: 2 film ncore-ról, 0 ft :D
2013. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Azért sem eszem előtte mert nem akarok kijárkálni. Chips megy, popcorn és kész. Ha többet akar egyszerre akkor keressen egy pénzes palit.
2013. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Vacsora italokkal kb. 10000. Ezt mondjuk havi négyszer, ezeket felváltva fizetjük.


Ezen kívül ebédelni megyünk általában, havi 2-10 alkalommal, ez változó, ha ünnepek vannak akkor gyakrabban. Ez olyan 2000-5000 forint szokott lenni attól függ hova megyünk. Ezeket is felváltva fizetjük általában.


Ezen kívül teázni megyünk néha, havi pár alkalommal, ezeket 1000-3000 forintba szoktak kerülni, és nagy ritkán egy-egy kávéra is beülünk valahova, ez is kb. ennyiért.


Amikor elfogyott a pénzünk vagy kell másra nagyon, vagy pl. abban a hónapban valamelyikőnk nem tud annyit dolgozni akkor többnyire sétálni megyünk inkább, Margitszigetre, vagy bemegyünk egy szórakozóhelyre havi egyszer-kétszer néhány olcsóbb koktélra.


20/F

2013. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
15-ös van ott pénz!
2013. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova mentek kajálni. Ha a Rádayba mentek, akkor oda vihetsz magaddal egy tízest simán. Amúgy 1 hónapban 1-2x bőven belefér az ilyen dolog, ha mindketten dolgoztok vagy van rá lehetőségetek.
2013. szept. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
nem tudom ki pénzeli a 15 öst de gec i pénzes lehetsz. valami politikus az apád XD
2013. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
78%

"15-ös van ott pénz!"


Nem mindig. Eleve az a kikötésünk, hogy félre kell tenni összesen havi legalább 40 ezret. Közös kasszán vagyunk. Dolgozunk mindketten, egy pici albérletben lakunk és egyetemi hallgatók is vagyunk. Vagyis, ha utána gondolsz, a tanulás + munka + háztartásvezetés után nem is marad semmi időnk csak ezek a randik. Ennyit dolgozunk szerintem bőven belefér az hogy ennyit költünk pihenésre.


20/F

2013. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem Ő akar többet, nem anyagias, de neki is vannak igényei, ahogy nekem is, én is szeretnék elmenni enni a mozi előtt, sőt, talán én jobban, mint Ő, Ő ugyanúgy kifizet mindent, mint, ahogy én, szó sincs arról, hogy többet akarna. Nem arra gondoltam, amikor rendesen vacsorázni megyünk és több 10 000 forintba kerül, mert nyilván akkor utána nem ülünk be moziba, mert ott a vacsora a program, ezért írtam a Gurut példának, mert az önmagában nem program, mégis 5000 forintba kerül.


15-ös, leírnád, hogy hova mentek ebédelni, ami 2000 és 5000 forint között van?

2013. szept. 23. 23:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!