Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyibe kerül egy romantikus este?

Figyelt kérdés
Ha elmentek együtt vacsorázni, moziba az általában mennyibe kerül nálatok? Hol esztek és mit csináltok? Hányszor engedhetik meg ezt magatoknak egy hónapban? Kérlek ilyen válaszokat ne írjatok, hogy ingyen van, mert otthon összebújunk és megnézünk egy filmet, hiszen nem erre gondolok.
2013. szept. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ja, diákhitel mellett dőzsölsz, a szülők meg állják a lakást.. akkor ezt írjad! Ez így egészen más. 80 ezret elvertek havonta, félretesztek, a hitel meg nő. Ez is egy felfogás.
2013. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

"Ja, diákhitel mellett dőzsölsz, a szülők meg állják a lakást.. akkor ezt írjad! Ez így egészen más. 80 ezret elvertek havonta, félretesztek, a hitel meg nő. Ez is egy felfogás."


Átlag egyetemistára havi 80-90 ezer forintot költenek a szülők. Még a kolisok is több pénzt kapnak annál a havi 50 ezernél a szüleiktől, mint amennyit én kérek el, a többit mi teremtjük elő úgyhogy ne mondd már hogy luxus... Minden máson spórolunk, nincs kocsink, amikor itthon eszünk nagyon olcsón kihozzuk, úgyhogy bőven futja rá. Jobb hónapokban havi 40-50 ezret félre is teszünk. Nem értem, mi a dőzsölés hitel mellett, mit csináljak, ha jelenleg nem tudnám kifizetni a tandíjat egy összegben? Nem is akarom, egy részét Magyarországon fogom ledolgozni, így jobban jövök ki, az új feltételek ezt lehetővé teszik. Persze, csinálná hitelből a halál ha ki tudták volna fizetni a szüleim. Ha így fizetem ki hogy félreteszek pénzt jobban járok, mert egy részét ledolgozom, egy másik részét pedig a félretett pénzből kifizetem egy összegben. Amint van senior tapasztalatom, és nagyon jó nyelvtudásom, irány Anglia.

2013. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
80%

Rám nem költöttek semmit (!). Otthon hiányzik az a pénz amit elversz, a hitellel a jövődet is feléled. Havi 80-ból volna 1 év alatt önrész lakáshoz.


Jár a szórakozás, nem az én pénzem.

2013. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Étterembe csak a szülinapomon megyünk, moziba is max évente egyszer (de akkor is otthonról viszem a kaját). Többet nem költünk ilyen burzsuj dolgokra.
2013. szept. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"a hitellel a jövődet is feléled"


Akkor megmagyaráznád, hogy hogyan máshogy fizessem ki a tandíjat? Szerintem a hallgatói ösztöndíjszerződés elég kedvező hitelkonstrukció ahhoz hogy ezt be tudjam vállalni.


Önrész lakáshoz? Eszemben sincs saját lakást venni, főleg hitelre nem... Mivel 7 évnél többet nem tervezek már ebben a városban lakni. Az előbb még te papoltál nagyon a hitel ellen, hát nekem van annyi eszem hogy nem korlátozom le az egész életem egy városra csak azért mert van ott egy hitelre vett lakásom. (Amit esetleg fizetni se tudok ha lebetegszem)

2013. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Én is felvettem a diákhitelt, de a munkából ki is fizettem ahogy végeztem. Hajtottam. :)
2013. szept. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

"Én is felvettem a diákhitelt, de a munkából ki is fizettem ahogy végeztem. Hajtottam. :)"


Na. Én meg ha a mostani spórolási szintemet tartom a végzésig akkor majdnem meg is lesz egy összegben a dolog... :)

2013. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
ÉS tartalékoltam. .)
2013. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Reagálna a 61% os a kib..ott 29-es kommentemre? :D
2013. szept. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"tehát vidékről semmi esély hogy pesten kapjak állást mégha mondom hogy költözök is 1-2 héten belül? mert én ezt látom kb. hiába tanultam rommá magam az évek alatt...ha nincs protekcióm...

voltam már ott állásinterjún, de mind hálózatépítés, manager, meg biztosítós bróker. Rakás helyen értékesítőket keresnek. Én mást tanultam."


Nem tudom, nem vagyok állás szakértő, csak a saját területemen vagyok viszonylag jó. De általában BP-n jobbak a lehetőségeid főleg kezdőként.


Mint mondtam én tudatosan fejlesztettem magam a munkára, ez így megy jól szerintem, a te helyedben én is egy konkrét munkakörre gyúrnék rá.

2013. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!