Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért sajnálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért sajnálja tőlem azokat a dolgokat amit én veszek?

Figyelt kérdés
1 éve élünk közös lakásba.mindent én veszek,kaja,neki a ruha darabjai,itthon a lakásba minden bútort,luxus cikkeket,nem tudom neki mire megy el a pénze. néha úgy kapok fizut minden hónap 5.-ig hogy napi 30.000 ft -ot adnak,a barátom szerint nem kapok rendesen fizetést,pedig minden hónapban jól ki fizetnek,minden ruha darabját én vettem,most hétvégén is jó cipőt vettem neki,pedig semmi nincs köztünk,még egy csók sem,ő egész nap játszik a munka helyén is,haza jön este 11-re és folytatja, az egyik legjobb haverjával,ma sajnos azon kaptam fel a vizet,hogy reggel nem volt cigim,és csak 1 szál cigit szerettem volna,kávé mellé,persze az is az én pénzemből van.és sajnálta 1 szál cigit ,azt mondta vegyél magadnak.. de kedves ,de majd énis így állok hozzá.

2013. szept. 24. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te eltűröd ezt? Nem ítélkezem de ez akkor is nevetséges amit művel!
2013. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajtad élősködik te hagyod mert szereted , és mivel elkényeztetted most már mindent neked kell lassan helyette megvenni.... de látom kezdesz felébredni hahooo ne hagyd magad! Mond meg neki hogy nézd nem tudsz mindent te finanszirozni ideje hogy pár cuccot ő vegyen főleg a cigijét... Mi előző párommal mindig külön vettük a cigit, ruhákat is mindenki a saját pénzünkből vettünk csak a kaja volt közös, együtt éltünk és nem volt igy gond.. Most is ugyanigy van, és nem is leszek hajlandó mindent én venni vagy akkor legalább egyszer ő vegyen máskor te
2013. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora kamut...


Ha véletlenül igaz lenne, akkor megérdemled, ha ennyi eszed van. Légy lábtörlő, és tartsd ki a "barátod", jó egészséget kívánok hozzá.

2013. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ne vedd mellre,de téged fejedre ejtettek,hogy ezt tűröd?
2013. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu,lenne,de nem az,sajnos senkitől,nem tudok tanácsot kérni,azért tettem itt fel.
2013. szept. 24. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mégis hogy avgytok együtt ha csók sincs? Miylen alapon tartod el? neked ez jó? ha igen akkor hülye vagy ha nem jó akkor változtass rajta. MIÉRT IS VAGY VELE????
2013. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az sem jött le, hogy F/L vagy? Tulajdonképpen milyen kapcsolatotok van?
2013. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Danna99 válasza:

Hét mér bocs de te totál hülye vagy ha ezt így eltűröd!

Én jól megmondanám a magamét!

2013. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!