Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek nála kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek nála kezdeményezni ezek után, vagy várjam meg míg ő lép?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy férfiba, szerintem sejti is, bár az utóbbi időben pont emiatt kerültem, és szinte csak köszöntünk egymásnak. Tegnap egy baráti társasgában véletlenül összefutottunk, próbáltam nem kimutatni, hogy engem érdekel (a barátok sem tudják), ő is elég visszafogott volt (amugy is az, bár 2 pohár bor után egyre többet figyelt, észrevettem). egyszerre ment mindenki haza, lányok közül csak tőlem vált el puszival, amin csodálkoztam is nagyon. mire hazaértem, kaptam tőle egy sms-t, amiben jó éjszakát kívánt.

Szimplán udvarias volt vagy lehet még belőle valami?

tudom, hogy nem nagy dolog, nekem mégis fontos.


2009. nov. 6. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem jelent vmit
2009. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sz.tem is.
2009. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Visszaírtál neki, h., köszi nekedis?:D
2009. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, visszaírtam!
2009. nov. 6. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha Neked is tetszik, akkor legalább mutasd már ki - lehet, hogy csak nem mer lépni (a bor meg oldotta a gátlásait az este) és csak bátorítás kell neki!
2009. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos, szerinted még hány másik lánynak küldött sms-t?


Az biztos, h jelent valamit... Az a nem biztos, hogy azt jelenti, hogy beléd van zúgva; lehet csak berugott és bekapcsolt a "minden nőt megdugok" hormon. :P


Szerintem próbálj valamennyire kezdeményezni, de ez azért az ő dolga lenne... szerintem.

2009. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő már lépett ezzel az sms-el,adta Neked a jeleket,most rajtad a sor!Lépj Te is az irányába,mit veszíthetsz vele?!Semmit,maximum nyerhetsz egy pasit.Úgyhogy most már Tiéd a pálya! :-)
2009. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
korotok?
2009. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 25, ő 35.
2009. nov. 6. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
na igen, lehet a pia miatt volt:P
2009. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!