Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, Ti is érzitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, Ti is érzitek, hogy a kapcsolatotok mellett néha szívesen beszélgetnétek egy pasival tabuk nélkül, az életetekről?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki akar lányok, az velem most beszélgethet erről :D
2013. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen! Bár abból veszekledés lenne! De igen!
2013. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen érzésem, bár ebben a kapcsolat milyensége is közrejátszik szerintem. Van olyan, hogy azon kapom magam, hogy a barátommal kiülünk sörözni, és órákig meg sem csókoljuk egymást, mert annyira belemerülünk a dumálásba. Szerintem, ha valakinek a párja a barátja is, akkor nincs másik pasira szüksége ilyen szempontból sem.
2013. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. Egy ismeretlennek talán könnyebb megnyílni .
2013. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, nekem erre bőven elég a barátom.
2013. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vagyis:

Lányok, nők, Nektek is kéne egy lelki szemetesláda akitől még véletlenül se akarnátok semmi többet miközben ő valószínűleg többet is szeretne de amikor ezt majd bevallja majd játszani fogjátok a meglepődöttet?

2013. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetek akár nőkkel, akár férfiakkal, akiket kedvelek, akár magánéleti témákról is, de vannak olyan nagyon személyes dolgok, amik nem tartoznak másra, ezeket nem is szeretem kibeszélni.
2013. szept. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
NYÍLJATOK MEG NEKEM LÁNYOK :) Az sem baj ha középen :)
2013. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, még soha nem éreztem ilyet :) A vőlegényemmel nem véletlenül vagyok együtt, neki szó szerint mindent elmondhatok. Rajta kívül még ott a gimis barátnőm is, kettejükön kívül másra ilyen értelemben nincs szükségem.
2013. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én igen a legjobb barátommal akkor is elmondok midendent ha van barátom :D
2013. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!