Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy a részeg ember csak azt mondja, amit józanul nem mer?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig az őszinte véleményét mondja az illető? Vagy mondhat ilyenkor olyan dolgokat is, amik nem igazak vagy nem gondolt komolyan?

2013. szept. 24. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát jóval hajlamosabb az őszinteségre szerintem.
2013. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha józanul hülye, akkor részegen is hülye. Nem tudom kitől származik ez a hülye mondás, de aki kitalálta, az is egy nagy barom lehetett!
2013. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki mondd úgy igazat.
2013. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*mond
2013. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Részegen az ember nem őszinte, hanem hülye. :D Én pl. részegen azt is szeretem, akit igazából ki nem állhatok. :)
2013. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én részegen olyan emberekkel dumáltam, akikkel addig sosem,sőt egyiket egy italra is meghívtam... :D
2013. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a rész rám igaz, hogy szókimondóbb vagyok, mint józanon.

Viszont nem vagyok őszintébb. részegen is marha jól és gyakorta hazudok.

2013. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rám pont az ellenkezője igaz. Józanul nem szokásom hazudni, viszont részegen párszor előfordult már hogy kis lódításokkal eladhatóbbá tettem 1-1 sztorit. Aztán meg tök szar mikor józanul is előkerül a téma és akkor azért mégsem mondhatom hogy csak hazudtam. :)
2013. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Stimmel. A gátlások enyhülnek ahogy jobban iszik az ember. Ez nem azt jelenti hogy mindig igazat mond.
2013. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!