Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy nem szerelem?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális, ha van egy srác aki ugy annyira nem jön be, de én neki igen. Amikor szét bokolja a fejemet, és udvarol, eggyáltalán nem érdekel engem, eszembe se jut. De amikor nem ir, vagy már néhány napja felém se néz, vagy már nem bokol ugy, akkor meg csak rá gondolok egész nap. Ez mi lehet, mert szerintem nem szerelem. Esztétikailag uygan is nem az esetem. Szerintetek?
2009. nov. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te mit érzel, de én széjjel röhögtem rajtad:

,, szét bokolja a fejemet" xD



U.I.: Na jó. Szerintem, csak szereted a gyengédséget és ez még anélkül is hiányozhat, hogy szeretnéd.

2009. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg de, vagy legalábbis hasonló. Viszont mint írtad a srác nem jön be, szal szerintem ne akarj tőle semmit. Nem lenne ebből semmi, keress 1 olyat, aki tetszik is, nem csak a hiánya zavar.
2009. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg figyelj rá. Úgy értem... Nálam is sok lányt, ha megszerettem, akkor egyszerűen, rohadtul nem tartottam szépnek, és hopp, hirtelen máris megváltozott a dolog. Fura dolog.
2009. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!