Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az egyetemen lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az egyetemen lesz parom? L18

Figyelt kérdés

jovore megyel ha minden jo mernoki karra. Megyek golyataborba is. Eddig meg nem volt senkim, nem is csokoloztam,de mar szeretnek. Akik eddig tetszettek azoknak en nem v forditva. Nem vagyok dagatt es annyira csunya se h ne szoljon hozzam senkim. Leves fiu baratom van, de aki van azzal elvagyok:). Nem vahyok r.bis tipus. Inkabb visszafogottab de ha feloldodom akkor mar minden jo:)

Szerintetek lesz valaki az egyetemen nekem is?

Tudom h erre most nem lehet nagyon mit irni de pls aki vmit gobdol v mi az irja le


2013. szept. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Mérnöki karra nem kell helyesírás?


Válaszom:

Valószínűleg lesz.Ez az én véleményem.

2013. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 bocsi a helyesirasert csak telorol vagyok.

Koszonom:)

2013. szept. 26. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó esélyeid vannak szerintem egyetemen nagyon sokan vannak :D
2013. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatjuk. Attól, hogy egyetemen is sok a fiú, még nem biztos, hogy lesz valakid, kérdés pl., hogy mennyire leszel nyitott stb.
2013. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha kolis leszel szinte biztos lesz, ha nem akkor is vegyél részt egyetemi rendezvényeken (gólyatábor jó indítás). Amúgy meg legyél közvetlen a csoporttársakkal. Én sajna elcsesztem eléggé, mert 2 haverommal laktam együtt albérletbe, de ők sose akartak menni sehova aztán, így otthon ültünk mindig :/ Persze magamat is hibáztatom, mert sz*rni kellett volna rájuk aztán menni egyedül, de már mind1 :)
2013. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!