Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell nekem barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell nekem barátnő?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy unnám magam párkapcsolatban, csak a szexet látom jó dolognak benne, de az is egy idő után unalmas lesz.Szóval miért szeretnek az emberek monogámiában, párkapcsolatban lenni? Csak a baj van vele. A cívódások, súrlódások, féltékenység, ingerültség jár vele... Én szexen kívül egyszerűen nem akarok kapcsolatban lenni komolyan nővel, ha úgy alakul, akkor pedig majdnem mindig kilépek belőle, ha már túl komolyra fordulna... Szóval valaki indokolja már meg nekem, hogy miért akarnak az emberek annyira maguk mellé párt? Mindenki vinnyog, hogy ő egyedül van, meg hogy nem talál senkit, meg szerelmes akar lenni, etc baromságok.

Miért nem veszi észre senki a szingli léttel járó plusszokat? Oda, akkor, azzal mész, ahová akarsz, nem kell senkinek megfelelni, stb... Nekem menyasszonyom volt, de félbehagytam a kapcsolatot, mert nem akarok lemondani a szabadságomról, és nem utolsó sorban nem akarok egy nővel lenni hátralévő életemben...


2009. nov. 7. 01:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Van ilyen, haver... Én sem rajongok a dologért. Akkor van gond, ha szerelmes leszek, akkor kifordulok magamból, és utólag visszagondolva a dolgokra undorodom magamtól.
2009. nov. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
az okát nem tudom, de én is így vagyok vele. a szex kell, a többi nem. ha csak együtt árulják, akkor inkább egyik sem. :)
2009. nov. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De most komolyan... Vonatkoztassunk is el rólam, beszéljünk általánosságban. Mindenki oda-vissza vigyorog, ha van valakije, addig a pontig, míg el nem kezdődik az unalmasabb, sallangosabb veszekedéses része... Miért üldözi kan/nő a szerelmet? Amúgy is túl vagyunk szaporodva már ezen a bolygón... Már ha csak alapul vesszük azt, hogy 1961 és 2001 között megduplázódott a népesség (3,08 milliárdból 6,15 milliárd lett)!!! De mindenkinek gyerek kell, nem is egy, az árvaházak telve vannak, a nyomi abortuszellenesek is nyavajognak, stb...
2009. nov. 7. 01:40
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom többsége mondatja, hogy párkapcsolatok, házasság, ez az élet rendje. Meg az egyház. Ettől függetlenül ez baromság, mindenkinek úgy jó ahogy. A tehermentes élethez pont az kell, hogy ne nőjön egy nő a nyakadra. Ettől még lehet őket tisztelni. Egyre többen leszünk szerintem, akik így gondolkoznak. Amerikában már hódít ez a szingli őrület.
2009. nov. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy oda mész, azzal akivel akarsz...

De mindig így van ez? Bármikor leakasztasz egy barátnőt, amikor épp arra lenne szükséged, hogy ne légy egyedül, vagy bármire? Pl. szexre? És tudod, hogy milyen nagy különbség van egy jó szex és egy jó szeretkezés között? Óriási.

Valószínűleg azért nem kell neked barátnő, és elégszel meg az ilyen futó kötetlen dolgokkal, mert érzelmileg sivár vagy, elutasítod magadtól az érzelmeket. Azonkívül felelősséget sem tudnál vállalni senkiért és semmiért.

Ez egy kényelmes álláspont.


Viszont sok embernek meg vannak lelki igényei is. Illetve társas igényei. Sokkal jobb, ha van otthon kihez szólni, ha van, aki vár haza a munkából, akivel megbeszélheted a dolgaidat, az önellátás, vásárlás, főzés stb. is mind könnyebb és élvezetesebb párosan intézve, nem beszélve az étkezésekről, pihenésről, alvásról együtt.

És mindenkinek javára válik, ha van egy szerető külső kontrollja is! Optimális esetről beszélek persze, nem arról, amikor a véredet szívják!!! :)


Akiben benne él az önfenntartás ösztöne, génjei erősek és tovább akarnak élni, az gyerekeket is akar majd. Azok legjobb felneveléséhez viszont egy pár, ugyanaz a nő kell, sok-sok éven át ugyanaz. Tehát erre készül az, aki megpróbál monogám kapcsolatokat kiépíteni!

2009. nov. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nos, kaptam hozzászólásokat, és ez jó...:)

Utolsóval kicsit vitatkoznék:

"És tudod, hogy milyen nagy különbség van egy jó szex és egy jó szeretkezés között? Óriási." - Semmi különbség nincs, és jó szeretkezés tartós kapcsolatban ritkán van. A jó szexben több az izgalom, a jó szeretkezésben pedig.... háááátttt.... Nemtom... De abban is biztos van valami jó, hogy kívülről-belülről ismered a másikat, és már nem tud újat mutatni. Persze időlegesen fel lehet dobni szerepjátékokkal, kikötözéssel, vagy bármivel, de az újdonságot, a másik testének felfedezésének lehetőségét, izgalmát már nem. Nem véletlen van annyi válás.


"Valószínűleg azért nem kell neked barátnő, és elégszel meg az ilyen futó kötetlen dolgokkal, mert érzelmileg sivár vagy, elutasítod magadtól az érzelmeket"

Nos... Nem megelégszem ezzel a helyzettel, hanem így vagyok boldog. Távol az érzelmektől. Mi a rák jó bennük??? Csak szenvedést hoznak idővel, ezt lehetetlen megcáfolni, ugyanis ilyen az élet! Először még szép meg jó, de aztán laposodik, elmúlik a szikra, és megmarad a szokás, hogy van valakink... Ergo elmúlik a kiváncsiság, aminek köszönhetjük a legtöbb kapcsolatunkat. Aztán mikor már ismerjük a másikat, akkor jönnek a viták, egymás gyenge pontjainak megtámadása, és még sorolhatnám...



"Akiben benne él az önfenntartás ösztöne, génjei erősek és tovább akarnak élni, az gyerekeket is akar majd."

Nem önfenntartás, hanem fajfenntartási ösztön! Azzal senki nem él tovább, hogy csinál egy gyereket. Amúgy is, ha már egyszer ilyen marha intelligensek vagyunk, tudhatnánk irányítani, elnyomni az ösztöneinket! Ma már minden hülye gyereket csinál, még a gyerekek is gyereket szülnek... Másrészt pedig ha kicsit is jártas vagy Földünk sorsában, tudhatnád, hogy már így is túl sokan vagyunk, és az emberiség gyarapodása nem hogy lassul, még gyorsabb ütemben növekszik. Én elhiszem, hogy mindenki szaporodni akar, meg hogy az milyen marha jó, hogy van egy pelenkába sz@ró, önmagát eltartani képtelen utódunk. Esetleg nézzük az állatokat! Ott példaanyák vannak az emberekhez képest! Meg a kölykök sem 15-20 évig, vagy tovább lógnak az anyjuk nyakán. És mégis kevesebben vannak, sőt! ez a rohadt degenerált emberi faj okozza sok állat vesztét! Vágjuk ki a fákat, hogy melegünk legyen! Ha nem lesz majd oxigén, okolunk valaki mást. Ez az amit senki nem lát be, ezzel vissza is vezetnék a szaporodásra, mert jó a gyerek, meg szép is, de gondolkodjunk már! Már így is késő, hogy jót tegyünk, a népesség a maximum határát súrólja, de keféljetek csak, kell az a gyerek, debilek!

2009. nov. 7. 04:43
 7/25 A kérdező kommentje:
Én amellett voksolok, hogy haljon ki az emberi faj... Nem vagyok emberbarát, sőt! utálom az embereket, beleértve magamat is, hogy tönkretettünk egy gyönyörű bolygót! Amióta az ember megjelent, azóta pusztít! És itt van még az is, hogy nemsoká pólusváltás lesz a föld magjában, aminek eredménye, hogy amíg zajlik, drasztikus mértékben csökken a mágneses terünk, ami elhárítja a napszél, és a kozmetikus sugárzás okozta káros hatásokat. Ha megtörténik nem sok esély van a túlélésre, lévén, hogy nem tudunk alkalmazkodni szélsőséges körülményekhez! Tán kihalunk végre, más jó nem történhet ezzel a bolygóval!
2009. nov. 7. 05:01
 8/25 anonim válasza:
Szia! Neked alapvetően lehet h a világlátásoddal van problémád..Én is szingli vagyok, és azért mert nem akarok kapccsolatot,de attól még nem gondolom azt h a világ egy káosz...van a világon szerelem és kell is hogy legyen...Túl sokat aggodalmaskodsz a problémák miatt,egyszerűen csak élvezd az életet,párkapcsolatban vagy anélkül,erre születtél....
2009. nov. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Te egy megkeseredett ember vagy. Ezt az egész szerelembe esési, párkapcsolati és gyereknevelési mizériát azért csinálja az ember mert ez az élet rendje. Az állatok amúgy azért nem nevelik 15-20 évig a kölykeiket, mert nekik emberi léptékkel mérve rövidebb élet jutott. Ők is pont addig tartják el az utódot, amíg önfenntartó nem tud lenni...A világ pedig igaz tényleg tud, förtelmes lenni, de te vagy azáltal kevesebb, hogy azt a kevés szépet és jót nem veszed, vagy nem akarod észre venni. És ezek közé tartozik a szerelem, a valakihez tartozás, a szerelemből szexelés...

Ha csak annyit mondtál volna, hogy te a szingli életmódot jobban élvezed, azt abszolút elfogadom, vannak ilyen emberek (bár ismerek egy 45 éves hozzád hasonlót és most majd megdöglik azért, hogy legyen családja....de így már kicsit késő). És ez esetben ajánlottam volna neked: Kundera, Az élet elviselhetetlen könnyűsége...az egyik szereplő, folyamatosan cserélgeti a partnereit, de egyszercsak betoppan az életébe egy lány, akire, úgy érzi, vigyáznia kell, nála ez jelentette a szerelmet, nem tudott tőle elszakadni. Igaz ennek ellenére továbbra is fűzte a nőket, mert a kíváncsisága és az új hajszolása megmaradt részéről.

2009. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
hát..teee nagyon nem vagy normális embeeer már neis haragudjál meg...miaz hogy haljon ki az emberiség meg ijenek?! szerintem ha jót akarsz a világnak ne itt kérdezgessé ijeneket meg szónokoljál hanem utaltasd be magad a pchszihiátriára.
2009. nov. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!