Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell nekem barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell nekem barátnő?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy unnám magam párkapcsolatban, csak a szexet látom jó dolognak benne, de az is egy idő után unalmas lesz.Szóval miért szeretnek az emberek monogámiában, párkapcsolatban lenni? Csak a baj van vele. A cívódások, súrlódások, féltékenység, ingerültség jár vele... Én szexen kívül egyszerűen nem akarok kapcsolatban lenni komolyan nővel, ha úgy alakul, akkor pedig majdnem mindig kilépek belőle, ha már túl komolyra fordulna... Szóval valaki indokolja már meg nekem, hogy miért akarnak az emberek annyira maguk mellé párt? Mindenki vinnyog, hogy ő egyedül van, meg hogy nem talál senkit, meg szerelmes akar lenni, etc baromságok.

Miért nem veszi észre senki a szingli léttel járó plusszokat? Oda, akkor, azzal mész, ahová akarsz, nem kell senkinek megfelelni, stb... Nekem menyasszonyom volt, de félbehagytam a kapcsolatot, mert nem akarok lemondani a szabadságomról, és nem utolsó sorban nem akarok egy nővel lenni hátralévő életemben...


2009. nov. 7. 01:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
te egy idióta vagy, más probléma itt nincsen.
2009. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2009. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
a szinglis kérdésen néha énis agyalok, de eddíg még mindíg arra jutottam, hogy jó együtt.. bár tény, hogy emellett nem lenne utolsó a "felfedezés izgalma" ahogy a kérdező írta. az hatalas lángra képes feltüzelni a szenvedélyt. :) de amit a fölsről írtál... nos azt betudom az ősznek és a szar időnek.
2009. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ma 08:14


Tanulj meg magyarul.

2009. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Barátom, mi rokonlelkek vagyunk! 100%-osan ugyanígy érzek mint te! Jó pasinak tartanak és rengeteg lánynak bejövök, mindig mikor kérdezik miért nincs barátnőd, annyit felelek: "Mert nem akarok komoly kapcsolatot!" Ilyenkor pedig engem néznek hülyének általában és nem képesek elképzelni, hogy lehet valaki ilyen! Szerelmes még soha nem voltam, nekem is csak szexre kellenek a lányok, de ha érzelmileg nem kötődöm hozzá akkor mi a fenének legyek vele, úgyis csak az agyamra menne!

22/F

2009. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

höhh egyszer azt írod hogy 'így vagyok boldog' másszor meg 'utálom az embereket, beleértve magamat is'


észreveszed a szingli léttel járó mínuszokat?!

2009. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel mint te kérdező.
2009. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Hát tudod mit? Ha utálod az emberiséget meg saját magadat, akkor vegyél egy pisztolyt, nyomd le a torkodon és tegyél nekünk egy szívességet...
2009. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ma 12:28


Próbáltad?

2009. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
ÁÁ te rokon lélek vagy, megfogalmaztad a gondolataim. Ilyet még nem láttam. Nem vagy te megkeseredett csak intelligensebb a sok parasztnál. Ha mondjuk fele ennyi ember lenne most a Földön, a klíma változás lassabban menne végbe, tök sokáig élhetnénk boldogan problémáktól mentesen. Én pl. törvénybe iktatnám, hogy maximum egy gyereket lehessen szülni. Az a baj, hogy már késő, nem megállítható a pusztulás, én is azt várom, hogy életem végén röhögjek az embereken, hogy pusztulnak maguk miatt. És mivel nem lesz családom, nem is kell értük aggódni.
2009. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!