Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell nekem barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell nekem barátnő?

Figyelt kérdés

Úgy vagyok vele, hogy unnám magam párkapcsolatban, csak a szexet látom jó dolognak benne, de az is egy idő után unalmas lesz.Szóval miért szeretnek az emberek monogámiában, párkapcsolatban lenni? Csak a baj van vele. A cívódások, súrlódások, féltékenység, ingerültség jár vele... Én szexen kívül egyszerűen nem akarok kapcsolatban lenni komolyan nővel, ha úgy alakul, akkor pedig majdnem mindig kilépek belőle, ha már túl komolyra fordulna... Szóval valaki indokolja már meg nekem, hogy miért akarnak az emberek annyira maguk mellé párt? Mindenki vinnyog, hogy ő egyedül van, meg hogy nem talál senkit, meg szerelmes akar lenni, etc baromságok.

Miért nem veszi észre senki a szingli léttel járó plusszokat? Oda, akkor, azzal mész, ahová akarsz, nem kell senkinek megfelelni, stb... Nekem menyasszonyom volt, de félbehagytam a kapcsolatot, mert nem akarok lemondani a szabadságomról, és nem utolsó sorban nem akarok egy nővel lenni hátralévő életemben...


2009. nov. 7. 01:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Azoknak köszönöm az eddigi válaszokat, akik észrevették, hogy sem elmebeteg, sem pedig depressziós nem vagyok...:)


Kibújik itt az intelligensebb réteg... Szóval köszönöm az értelmes embereknek!


Az oltogatóknak csak annyit, hogy díszpéldák vagytok, tanuljatok már meg magyarul helyesen írni, ha leszólni akartok valakit!

2009. nov. 7. 16:36
 22/25 anonim ***** válasza:
Én mindenben melletted állok, én is ugyanezt érzem, mint te én is utálom az emberi fajt, rengeteg csalódás ért, részben a nők is tehetnek róla. Én is inkább csak a szexet látom értelmesnek, semmi egyebet, és persze én is hiszek 2012-ben. Egyáltalán nem vagy idióta teljesen igazad van.
2009. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jól van, gratulálok, megnyugodhatsz, megkaptad az "önigazolásodat".


De ha tényleg olyan okos vagy, és szerintem igen, akkor valóban gondolkodj majd el rajta, hogy miért nem engedsz magadhoz senkit sem közel, miért nem mersz senkit szeretni, ill. miért utasítod el a szeretettel, felelősséggel járó kapcsolatokat.


Teljesen egyetértek veled abban, hogy az emberiség úgy összességében, a mai állítólag civilizált formájában valójában a Föld parazitája, betegsége, és addig öli a gazdatestét, amíg meg nem öli, és maga is el nem pusztul.

Ez a civilizáció ezért nem is fog fennmaradni hosszú távon, ez biztos. Majd lesz valami más helyette, sokkal kevesebb résztvevővel.. és előtte fájdalmas lesz a vége, az biztos.


És OK, hogy nem akarsz gyereket, bár Magyarországon nincs gond. És ha minden párnak csak egy lenne, akkor is feleződne a lakosság. A gond Ázsiában, Afrikában, Dél-Amerikában van.


Viszont ennek semmi köze ahhoz, hogy miért nem kell neked igazi barátnő? Miért csak szexuális eszköz szintjén vagy hajlandó a lányokra/nőkre nézni? Miért nem akarod, vagy tudod megélni a szerelmet, hűséget, társas életet velük? Ennek más oka van.

2009. nov. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Először is szeretném megköszönni a támogatóim hozzászólásait... Jó látni, hogy nem csak én látom így a helyzetet.


És akkor a kérdező válaszoló következik...:)


"De ha tényleg olyan okos vagy, és szerintem igen, akkor valóban gondolkodj majd el rajta, hogy miért nem engedsz magadhoz senkit sem közel, miért nem mersz senkit szeretni, ill. miért utasítod el a szeretettel, felelősséggel járó kapcsolatokat."

Nos, köszönöm a bókot, elgondolkodtam... Azért nem engedek magamhoz senkit közel, mert így sok dühtől, feszültségtől óvom meg magam. Nem nem merek, hanem nem akarok senkit szeretni. Egyszerűen nem éri meg! Tisztelek embereket, és vonzódom is egyes emberekhez, de nem szeretem őket! Nincs értelme, teljesen felesleges érzés. Ahogy elítélem a "másvilágban" hívőket is. Annak sincs racionális magyarázata, csak az emberek elméjében létezik. Egy halott az halott, max a föld alatt van, nem a szelleme járkál itt. Baromság! És egész egyszerűen lehetetlen! Ezért nem is tisztelem a holtakat, hisz mit tiszteljek egy oszladozó hullán??? Nincs mit, az már nem hall, nem lát, nem érez, nem lélegzik, hanem csak rothadó hús, és csont.


Köszönöm az egyetértést.


"Viszont ennek semmi köze ahhoz, hogy miért nem kell neked igazi barátnő? Miért csak szexuális eszköz szintjén vagy hajlandó a lányokra/nőkre nézni? Miért nem akarod, vagy tudod megélni a szerelmet, hűséget, társas életet velük? Ennek más oka van."


Azért nem kell, mert nem akarom, hogy legyen. Igen, más oka van, mégpedig az, hogy az ember egy gyarló faj. Senkiben nem lehet teljesen megbízni, mert akiben nagyon hiszel, előbb-utóbb az szúr hátba. Ma már mindenki önző, a saját malmára hajtja a vizet. Aki kivételnek akar látszani, az vszínüleg csak álszent.


Annak is megvan az oka, hogy miért utálom az embereket. Ilyenkor jut mindenki eszébe, hogy saját fajunk öljük meg azzal, amit ezen a bolygón teszünk. De késő!!! Amióta két lábon járunk, ez az egyik nagy volumenű ismertetőjelünk! Mindent későn veszünk észre. De még akkor sem teszünk ellene!

Az állatfajok miattunk pusztulnak ki szépen sorjában, holott nekünk egy grammnyival sincs több jogunk itt lenni, mint nekik. És mindennek az oka, hogy a humánok feljebbvalónak érzik magukat... Szégyen!

Nem is tépem tovább a pofim... Mind1, mit mondok, a helyzet nem fog változni.

2009. nov. 9. 16:35
 25/25 anonim ***** válasza:
F.25 vagyok,és tökéletesen egyetértek, nekem sem kéne sohasem családos élet,sem utód. Én látom a szüleim példáját,látom a környezetemben lévő embereket,látom a sztárcelebek kitudódott magánéletét,látom a statisztikákat,hogy örökké tartó szerelem nem létezik. Mindenkit ki lehet unni egy idő után,én meg nem tengődnék senkivel sem a végtelenségig. Eleve én hamar unok mindenkit szexuálisan, eleve poligám beálítődottságú vagyok. Nőkkel nehezen kommunikálok,mert más a dolgokhoz való hozzáálásuk, más az érdeklődési körük is nagy általánsságban, más a jellemük. Unalmas idegesítő kölönc nyűg, én így vélekedek a társas együttélésről. Nekem nem jön be, egyedül jobban érzem magam,illetve néha olyanokkal akik úgy gonolkodnak mint én, barátság haverokkal lenni néha nekem többet jelent, mint egy átmeneti rózsaszín felhő. Nagyon sok mindenki remél,de annál többen becsődölnek egy idő után. Nekem nem kellenek a negatív tapasztalatok, nem vagyok kockázatvállaló féle, illetve lusta vagyok keresgélni a 100 nőből azt a 2 -t aki kb. ha! megfelelő volna, de tút a szénakazalban kategoira, meg nem is biztos hogy létezik. Az hogy sokan miért dícsérik a párkapcsolatot,annak az euforiaélmény a magyarázata szerintem, az agyukban az endorfintermelődés jó kedvre deríti őket,meg elnyomja a magányérzetet, nem mernek egyedül maradni a késöbbiekben, alapvetően szeretnek szexelni. Nekem nem játszik túl fontos szerepet a szex az életemben, eddzeni jobban szeretek,jobban feldob,meg sok más dolgot is fontosabbnak tartom. Önző vagyok, nem szeretek másokhoz alkalmazkodni nagy általánosságban. Egy komoly társas együttélésben rengeteg felelősség,rengeteg kötelezettség van, amit én nem szivesen aggatok magamra,mert nem élvezem igazán. Az életem a szabadságról szól,arrol hogy azt teszek amit akarok,akkor amikor nekem jól esik, a szükséges rosszat pedig probálom minimálisra redukálni. Van számos normál emberek számára különösnek tűnő szokásom,ami eleve ki is zárná a komoly párkapcsolatot. Magam részéről kiszámíthatobbnak,lelkileg semlegesebbnek tartom a fizetős luxusprostikat,náluk mindig lehet tudni hogy hányadán állnak a dolgok,nem kell félni megcsalástól,unalomtól,teljesítési kényszertől és felelősségtől. Mivel sosem akarok utódot,így nyilván senkit nem bolondítanék bele alapvetően semmi komolyabba,mert ha a nő előbb utóbb ugyis előállítana a témával,bármennyire is kedvelném a fejét, kénytelen volnék végleg elbúcsúzni tőle.Ha meg már sok idő telne el,akkor kiesne a normális partner keresési korszakából,miattam cseszné el az életét. Nem vezetek meg senkit,nem használok ki ilyen téren tehát senkit.
2010. okt. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!