Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kiakadnátok? Szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiakadnátok? Szakítás vagy túlzás?

Figyelt kérdés
A barátommal beszéltünk pár órája. Azt mondta hív, mielőtt beér melóba, elbúcsúzott. Persze nem hívott, láttam, hogy már ott az idő, melóba kell legyen, felhívtam. Azt mondta, úgy eltöltötte az időt, hogy ezért nem hívott, most pedig már a melóhelyen van, beszélgetnek, nem tud beszélni, majd reggel ír, ezzel lerázott. Megértek én mindent, de legalább egy sms, hogy ne várjak hiába...
2013. szept. 27. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szakitasz vele emiatt, az vérciki!
2013. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Control freak vagy. A pasidnak nem kell elszámolnia minden percével!!!
2013. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezért?

hülye vagy?

simán máson járt az esze pasiknál előfordul,hogy nem egész nap a csajukon agyalnak

bár ha ez így felmerült akkor érdekes lehet a lelki világod

2013. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de ha azt mondja, hogy hív, akkor ez milyen már? Amúgy sem nagyon hívogat, szóval bőven belefért volna, főleg, hogy csak így tudunk beszélni.
2013. szept. 27. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szakítsál vele. Már ennél kevesebbért is ütötték meg a párjukat.
2013. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
na bumm kiment a fejéből,mert valakivel szóba elegydett
2013. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*elegyedett
2013. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne szakíts vele ezért, ha szereted.

Nálam is sokszor csinálja ezt a barátom, de nem azért nem hívom mert nem akarok, nem hiányzik, csak éppen benne vagyok valaminek a közepében, ami elvonja a figyelmem. Mondjuk neki a munkája, amiből keresi a kenyeret? Ne legyél hepciáskodó, nagyon idegesítő tud lenni ez a számonkérősdi. Foglald el te is magad valamivel, ne pedig azon görcsölj a telefon mellett hogy úristen mikor fog hívni.

2013. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Emiatt szakítani.Irigyellek téged,hogy ez a legnagyobb problémád a pasiddal.Ha problémának lehet nevezni,mert szerintem nem az.De ha te úgy érzed,hogy ezen a hatalmas gondon nem tudod magad túltenni,akkor szakíts.
2013. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jutott, hogy munkája van, és nem ér rá, elfelejtette?


Ha kifogásokat keres arra, hogy találkozni se kelljen, na akkor van gond.


Amúgy ezért mondják, hogy éretleneknek nem való párkapcsolat!

2013. szept. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!