Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 eve varok ra varjak meg?

Figyelt kérdés
4 evet vartam ra aztan 1 evet egyut voltunk most 1 masik pasival van de engem is szeret.... en mindent tudok rolla es nagyon nagyon szeretem.... szerintetek varjak meg? mit tegyek h velem legyen?
2009. nov. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, de te egy fiú vagy. 15 és 20 év között aki nem tud fogalmazni, és túl sokat várt
2009. nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem vagy normális... elkúrod az életed, várj rá életed végéig! nincs több lány a világon csak ő! istenem... de nem bírom az ilyesmit. Na komolyra fordítva a szót, ne várj rá, szard le! sok lány van még a világon.
2009. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó Neked, hogy ennyit bírsz várni. :\ Én sosem tudok. Legalábbis, én nagyon hevesen élem meg az érzelmeket, valaki iránt, magas lángon égek.
2009. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

varjal meg...messze meg a nyugdij.

komolyan:szerinted megeri?kifog hasznalni.mert tudja,h te varsz ra.mikor nincs senkije te ott vagy.ha jon egy jobb,akkor elhagy.

2009. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked még úgy is kell, hogy már mással van? :(
2009. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia.én is azon a véleményen vagyok, mint a többség. én a helyedben ezt a 4 évet sem pazaroltam volna rá. ha 1 évig együtt voltatok, de azóta neki már van más, akkor ő nem vesz téged komolyan. lépj túl rajta. keress valaki mást, aki megérdemel téged. még túl fiatal vagy ahhoz, hogy éveket várj valakire, aki nem biztos, hogy valaha fog veled még foglalkozni.ha tényleg szereted akkor nagyon nehéz lesz, de ha jót akarsz magadnak, akkor megtudod csinálni. drukkolok.
2009. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kosz... amugy 16 eves vok.... tudtok valami jo modszert h h felejtsem el????
2009. nov. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!