Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » EN: 25 eves szuz lany, O: 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EN: 25 eves szuz lany, O: 29 eves fiu, rossz parkapcsolati multtal. PROBLEMA: Meggondolatlan kijelentessel nagyon megbantottam es nem tudom, hogy engeszteljem ki. Szeretnem, ha o lenne az elso, de most latni sem akar. Hogyan engesztelhetnem ki?

Figyelt kérdés
Egy kozos ismeros reven talalkoztunk es ket honap ismerkedest egy meggondolatlen kijelentesem (mar nem tetszel annyira) kovetkezteben 2 honap szunet kovetett. Aztan ismet egymasra talaltunk, azota minden rendben volt, es novekvoben a szerelem. Szerveztunk kozos programokat, sokat beszelgettunk, szinte mindig nala aludtam (kaptam kulcsot is), mar meselt rolam a csaldjanak, o is megismerte a tesomat, szerettuk es tamogattuk egymast. Igy 4 honap, majd ismet ramjott a “dili” (maig nem tudom, miert?) es megirtam neki, hogy nem vagyok velel boldog. Ami nem igaz, csak az zavar, hogy felek elveszteni a szuzessegem (ez ebben a korban mar nyilvan vmi multbeli gorcs eredmenye) es tudom, hogy o szeretne, de en egyre csak gorcsolok.. Korabban mind2en feltunk elkotelezodni, hoztuk magunkkal a rossz emlekeket (o hajtogatta, hogy minden no gonosz), de a dolgok lassan oldodtak. O elhagyta a korabbi ridegseget, simogato, babusgato, torodo lett. En pedig beleszerettem, de a testi oldal tovabbra is csak gorcs maradt. Felkerestem egy pszichologust, Tole bocsanatot kertem, de latni sem akar. Tudom, hogy az “agyátprogramozas” idobe telik, de nem szeretnem kozben elveszteni. Sertett (tudom joggal), makacs, es szerintem fel, hogy ujra fajdalmat okoznek. Hogyan kontrollaljam a hulye kijelenteseimet es hogyan engesztelhetnem ki?
2009. nov. 7. 13:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mutasd meg amit itt írtál neki
2013. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!