Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a puncimnak kellemetlen szaga van sex közben. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok. Félek, hogy a puncimnak kellemetlen szaga van. Szeretkezés előtt mindig zuhanyzom és odafigyelek erre, de valahogy mégsem tudom elengedni magam szex közben. Imádom ha nyal a barátom, de kellemetlen számomra. Mi van ha érez valamit..bár ő sosem panaszkodik erre, söt...

Piselés közben is erős szagot érzek.


2009. nov. 7. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
pisilés közben az erős szag inkább a vizelet szaga lehet, szerintem. a fehérneműdön hagysz foltot? mert ha nem, és nincs fertőzésed, annak meg azért csak észre vennéd a tüneteit, akkor szerintem feleslegesen aggódsz ezen :) vagy ha meg ennyire erős szaga van a folyásodnak, akkor azért lehet egy nődokit felkeresnék
2009. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne csak szex előtt mosd meg
2009. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze,nem csak sex előtt mosom meg,de akkor mindenképpen.
2009. nov. 7. 16:30
 4/9 kolosszus22 ***** válasza:

Nincs miért aggódnod, hidd el, ha kellemetlen lenne a barátod már szóvátette volna! Engedd el magad, ne parázz. Teljesen szagtalan puncival még nem találkoztam, van egy természetes "illata", azt pedig nem lehet lemosni, de nem is kell mert nem zavarja a férfit, inkább beindítja!

22/F

2009. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

normális esetben szex előtt fürdeni sem kéne, mert ez egészséges punci nem büdösödik be a nap folyamán.

szagold meg a fehérneműd, ez a legeccerűbb. pár óra hordás után. ha érzel valami szagot, akkor gáz van.

2009. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én tisztasági betétet használok.
2009. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel.Barátom azt mondta,hogy olyan mintha sós lenne kicsit.Ez normális?
2009. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok. Sokat segítettetek.
2009. nov. 8. 10:41
 9/9 anonim válasza:
huhh nekem egy jó pisztácia ízű jöhet
2010. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!