Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, de most közbejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de most közbejött egy másik srác is. Hogyan léphetnék ki a kapcsolatból, vagy szerintetek hogyan válasszak kettejük között?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van most egy barátom 1 éve, és hát igazából vele minden jó, mert nagyon szeret, sokszor szokott hozni virágot, udvarias, kedves velem, meg minden, és nagyon szeretem, de most közbe jött egy srác, akivel... nem is tudom... egyszerűen csak úgy fellobbant közöttünk valami. Vele sokkal szenvedélyesebb a kapcsolatom, és nagyon jól érezzük magunkat együtt. A barátommal még nem feküdtünk le egymással, mert azt mondta, megvárja, amíg én is úgy érzem, hogy neki szeretném odaadni magamat (szűz voltam), viszont ezzel a sráccal 3 napja lefeküdtem, mert valahogy elsodort ez az érzés, és nagyon jó is volt, alapvetően nem bántam meg, csak a barátom miatt van szörnyű lelkiismeret furdalásom, mert ő eddig mindig rendes volt velem, és bűntudatom van, hogy a háta mögött ilyet tettem, amikor ő már 1 éve várt rám.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nagyon hevesen csapta a szelet, mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá... azért jó érzés volt, hogy ilyen figyelmes. A barátom is figyelmes, ő is szokott nekem kedveskedni apróságokkal, de egy olyan drága felsőt ő sohasem engedhetett volna meg magának, hogy megvegye nekem. Szóval most nem tudom, hogy mit csináljak, melyiküket válasszam. Mindkettő más miatt vonzó a számomra. Nem tudom, hogy mihez kezdjek a barátommal?

Segítsetek, légyszi! :S Szerintetek mit tegyek?


L/17 (F/18 és F/19)


2011. aug. 2. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki használtad azt a rendes srácot... Az ilyenektől, mint te vagy, mentesen meg az Isten!
2011. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a pénzre mész... Rib@nc
2011. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
100%

úúúristen. hogy tudsz te a barátodnak a szemébe nézni??? egyébként elemezzük: mindketten vonzóak. 1. azért mert kedves. 1. azért mert van pénze. persze te ezt csak figyelmességnek nevezed.

fhuuu de szánalmas vagy.

2011. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem a pénzre megyek, csak imponált, hogy kérés nélkül is egyből kiadott értem annyi pénzt. És igen, tényleg jól esett tőle, mert tudom, hogy a barátom ilyet soha nem engedhetett volna meg magának, bármennyire is szeret. De ettől még nem leszek ribanc, nem a pénze kell, csak jó, hogy azért ő ezt is megteheti...
2011. aug. 2. 12:54
 5/98 anonim ***** válasza:
100%
Hogy átvágtad azt a szegény srácot.. Szerintem valld be az igazat a barátodnak és szakíts vele, tekintve hogy mivel megcsaltad, valószínűleg nem szereted úgy mint ő téged. Lehet hogy ő is jobban jár egy rendesebb lánnyal(ne haragudj, te is normálisnak tűnsz(tűntél?), de ki nem néztem volna belőled az első bekezdés alapján, mikor leírtad, hogy lefeküdtél a másik sráccal). Egyébként látszik hogy azért eléggé pénzmániás vagy, tehát igényled hogy elhalmozzanak minden földi jóval, úgyhogy ilyen téren gondolom a jelenlegi barátod nem tudja kielégíteni az igényeidet. A jövőben próbálj meg egyszerre egy sráccal kavarni. Nem tudom, ez a gazdag, autós srác inkább ilyen menő, beképzelt valakinek tűnik a leírásod alapján, az nem sokat ér az én szememben, a barátod lehet hogy földhözragadtabb és nem költ annyit pl. egy pólóra, mert nem teheti meg; de hosszútávon biztos hogy kifizetődőbb ez, mint a gazdag álompasi, aki szórja a szülei pénzét.
2011. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ezért vagy ribanc, akkor meg azért mert megcsaltad a barátodat. arra már tényleg nincs mentség, meg kimagyarázás.
2011. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mi a durva? Hogy ezek után még nem tartod magad ribancnak. Van egy barátod 1éve, szeret téged, hajlandó várni rád(szüzesség)... És te mit csinálsz? Kikezdesz egy másik fiúval, akivel meg is dugatod magad... Hát grat! Gondolom lelkiismeret furdalás semmi. Egy gerinctelen rib@nc vagy, semmi több.
2011. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként még valamit hozzátennék:


Szerintem nem sokat kell gondolkodnod hogy mit tegyél, hiszen a jelenlegi kapcsolatod valljuk be úgy ahogy van, elszúrtad. Ha úgy döntesz hogy nem mondod meg, hogy megcsaltad, akkor is mindig bűntudatod lesz miatta és nem fogsz már tudni úgy viselkedni vele, ahogy azelőtt.


A másik, gazdag srácnál még van esélyed, bár ő is elég hülye lehet, ha olyan csajjal fekszik le akinek van barátja!

2011. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
100%
rohadj el te gechi!
2011. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim ***** válasza:
100%

"mindenhová elvitt a kocsijával (eléggé tehetősek a szülei), mentünk bulizni, ide-oda, és ennyi pezsgés soha nem volt a másik kapcsolatomban. Ez az új srác elhalmoz mindennel, a múltkor megláttam egy felsőt, ami nagyon megtetszett nekem, de szörnyen drága volt, és ő egyből megvette, pedig nem kértem rá."

És nem a pénzre mész... Miért kell mindenkit hülyének nézni?

2011. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!