Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik napról a másikra minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra minden megváltozott, szakított velem és azóta sem értem mi van. Valakinek ötlet, vagy tanács, hogy mi lehet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal nyáron. Nagyon szar kapcsolaton volt túl és egyszercsak a sikertelen próbálkozásaim után valami megváltozott. Boldog volt velem, folyamatosan egymásra vágytunk, rajongott értem, imádott és mindenkinek újságolta, hogy végre talált valaki olyat, aki úgy bánik vele, ahogy szeretné, akiért rajong, akivel nagyon boldog. Bemutatott a családjának, én is őt az enyémnek. Bemutatott a barátainak is. Láttam a szemében is a ragyogást nem csak az ágyban, hanem akkor is, amikor szimplán elmentünk pl. sörözni egyet. Aztán eltelt egy hónap, majd hirtelen megváltozott minden. Egyik nap még együtt akart velem lenni, aztán hirtelen szakított velem, mondván rendeznie kell a gondolatait és lezárnia az előző kapcsolatát, mert minden kedves tettemmel, bókommal őt juttatom eszébe és emiatt a hideg rázza és hányinger fogja el ahelyett, hogy örülne neki. Pedig amíg együtt voltunk pont hogy egyenesen imádta, amikor kedveskedtem neki és szavakkal is kényeztettem és mielőtt valaki azt mondaná nem, nem vittem túlzásba. És mondta, hogy én abszolút nem tehetek róla, nem tettem semmmit, nincs velem semmi baj, sőt, csak ódákat tudna zengeni rólam. Nemrégiben egy ismerősének is mesélte, hogy itt vagyok neki és a világ legszebb szavait mondom és úgy is gondolom, amit ritkának tart, mégis rosszul van tőle. Most már lassan egy hónapja, hogy szakított velem, de még mindig ott tart, hogy szinte minden tettemmel és kijelentésemmel a volt pasiját juttatom eszébe, meg hogy talán korán jöttem neki, amikor lényegében ő mozdult rám. És azóta sem változik semmi. Viszont azóta sem mondta sem a családjának, sem a barátainak, hogy mi történt köztünk. Azóta is csak olyan tanácsokat kapok, hogy vonuljak hátra, de keressem, ne mutassam ki neki a fájdalmamat. Vissza fog találni hozzám? Igaz volt egyáltalán, ami abban az egy hónapban történt? Lehet, hogy az összefoglalóból kimaradtak részek, szóval bármilyen plusz információval tudok szolgálni, ha szükséges ahhoz, hogy segíteni tudjon bárki mindezt megértenem. Előre is köszönöm!
2013. szept. 29. 23:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Időközben közölte velem, hogy már nem akarja, hogy rendbe jöjjön ez köztünk és újra együtt legyünk, mert semmi sem hiányzik neki, ami velem kapcsolatos. Nem értem most már végképp. Ismerőseim többsége szerinten ez nem sok valóságalapja van és én is próbálok hinni abban, hogy a szem és a tekintet tényleg nem hazudik. Nagyon hiányzik és szeretem és bármit megadnék, hogy újra a karomban tarthassam. Nen tudom mit tegyek ...
2013. okt. 5. 09:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Törekedj arra, hogy csak megfigyeld mi is történik.

Ami hiányzik őbelőle neked, az te magad vagy, amit megtapasztaltál örömöt önmagadból, őmellette.

Tudatosítsd ezeket, és könnyebben tudsz majd elvonatkoztatni.

Próbálj ne ragaszkodni ahhoz az érzéshez amit megtapasztaltál ővele, az ő jelenlétében.

Minél inkább "megérted" mi is zajlik le tebenned, annál inkább "elfogadod" azt ami nem tebenned zajlik.

Maradj nyitott minden lehetőségre, de ne ragaszkodj egy lehetőséghez sem!

2013. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!