Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két embert szeretni?

Figyelt kérdés

Van párom, lassan fél éve. Szeretem, bár nem zökkenő mentes a kapcsolatunk, de melyik az!

Viszont nem rég megismertem valakit és úgy érzem, rövid ismeretségünk ellenére túlzottan megszerettem. Vele is teljesen egy hullám hosszon vagyunk. A semmiről is órákig tudunk beszélgetni. Persze szexuálisan is vonzódom hozzá.

Nem tudom mit tegyek, ilyen még soha nem történt velem.


2013. okt. 1. 02:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet.


Nálad nem tart hosszú ideig egy szerelem!

2013. okt. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
A fő kérdésedre válaszolva a legtöbben szeretik az anyukájukat és az apukájukat is.
2013. okt. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon szeretnéd a jelenlegi párodat, akkor biztosan nem tetszett volna meg a másik fickó. Inkább hagyd ott. Képzeld el neked mennyire lenne jó érzés, ha hülyítenének. Biztos rosszul fog neki esni, de hosszú távon viszont jobban jár vele, na meg te is.
2013. okt. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lina93 ***** válasza:

Szeretni lehet kettőt, de szerelemmel csak egyet.

Szerintem utóbbi csak fellángolás. Gondold át, hogy ki a fontosabb, de erre azt szokták mondani, hogy ha bejön a képbe egy második személy, akkor az elsőt nem is szeretted igazán.

Jól gondold át, lehet egy kis pihenő kellene neked. Megszakítani a kapcsolatot egy időre mind a 2 személlyel, közben végiggondolni, hogy mit is szeretnél valójában.

2013. okt. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lina93 ***** válasza:

Ja most látom, hogy fél éve van párod..

Elég korai, hogy már most előjönnek ilyen problémák. Valami nagyon nincs rendben vagy a kapcsolatban, vagy benned.

2013. okt. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2013. okt. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A mi kulturankban nem igen elfogadott a poliandria (tobbferjuseg) ... arrebb mesz parezer kilometert Tibet es Nepal iranyaba, ott nem lesz gond.


Igy viszont eleg tisztessegtelennek tunik ... ne csak magad felol kozelitsd meg a dolgokat (egoizmus) ... OK, hogy Te lubickolsz ket pasi kozott, de Ok mit szolnak egymashoz? Mert ha nem is tudnak egymasrol, csak Te osztottad igy a lapokat, akkor duplan feregseg. Bocs, de ez a velemenyem.

2013. okt. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.(Johnny Depp)


Ez ilyen egyszerű.....


27/N

2013. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem divat ma mar a huseg? :(
2013. okt. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, de társadalmilag nem elfogadott jelenleg Mo-on.
2013. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!