Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen tornát javasoltok...

Milyen tornát javasoltok comb, has, csipöre ami napi 20 perc alatt is eredményes? Futni nem tudok elmenni mert pár hetes a picim és melette kevés idöm marad de szeretném formába hozni magam

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 07:29
 1/2 anonim válasza:
a Rubint Réka DVD szerintem hatásos+ én bátran ajánlom a jógát is pluszban amikor a babád alszik tudod csinálni! És fogyassz sok-sok vizet, illetve napi ötszöri étkezés! Sejtem nehéz, de mindenképp fontos, mert ha még szoptatsz is, akkor nehogy elapadjon a tejed!
2009. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia előző vagyok, azt elfelejtettem mondani, hogy a szoptatással is több száz kalóriát égetsz el, és ha megfelelően tápláló ételeket eszel (nasi és édesség kizárva :-(), már segíthet az alakformálásban. +ha kiegészíted vitaminokkal, akkor pedig a babád és a saját egészségedet is erősíted! Persze hosszabb távon mindenképp kell a mozgás!
2009. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!