Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit javasoltok? Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit javasoltok? Mit csináljak? 19/L érett emberektöl várnék választ bocsi ha hosszu légyszi. Csak 2 perc

Figyelt kérdés
szoval... külföldön élek és jártam egy fiuval aki 30 éves, én 19 vagyok.. az ö ismerettségi társaságában megismertem egy fiut, akivel összebarátkoztam. már több mint 3 hónapja egyedülállo vagyok és a szomszédom ez a bizonyos fiubarátom. Nagyon tetszem neki, és öszintén ö is nekem. ö nagyon vigyáz rám, én egyedül élek, és ö is. Már vn valami több nmint barátság de semmi lefekvés se semmi, mert ö nagyon vallásos és azt mondja hogy csak akkor fekszik le valakivel ha tuidja hogy összeakar vele házasodni. Együutt szoktunk vásárolni, fözni, aludni. Mikor együtt vagyunk nagyon szupi mindenben egyetértünk. De ami tetszik nekünk mindenben különbözik. én a metált szeretem meg mindet halgatok mondjuk ö csak romantikus zenét, vagy vallásost. Nekem ez is tetszik, nincs vele problemam. ö zárkozott én nyitott. Nekem tetszenek a koncertek, Neki csak ami a vállasaban van, nekik az autok nekem a motorok, és blablabla az ellentétek néha vonzak egymast. de tegnapelött elmentem az IRON MAIDEN koncertre és tegnmap aztmondta nekem hogy ö nem tud igy velem lenni ha egyszer járnánk ez nem tetszene neki. és én aztmondtam, hogy ha nem tetszik, nem csinalom, ha ez távolabra viszi ot istentol én nem csinalom. és ö azt mondta hogy nem akar megfosztani attol a mi nekem nem tetszik. Vagyis nem akarja hogy változzak, de nem akar velem lenni amilyen én vagyok. vagyis nem változni, hanem nekem minden tetszik nekem nem szamit ha koncertre megyek vagy ehelyett elmegyünk bicozni, ez is én vagyok és mindakettö tetszik, csinálom amit ö akar mert ö a válogatosabb. De amiért ö ezt mondta, én ugy vettem, le hogy nem akar tolem semit és elmentem onnan. majd nem birtam aludni, átmentem hozza és mondtam. akkor miben maradunk? mert nem birok aludni tudnom kell hogyan maradunk. megölelt és azt mondta hogy nem akar nélk<ülem élni hogy ö soha nem volt szerelmes. (eddig 2 bnoje volt 28 eves letere es o nagyon helyes) es hogy nem fontos neki semmi sem, megakarja probalni. azt mondta hogy jarjunk 1 honapot titokban es lassuk hogy boldogulunk es ha minden okes nyilvanos es ha nem, nem tortenik semmi. 6 honapja ismerem es megakarom ismerni meg tobbt mielott jarnek vele, mert az o szandeka hazassag es gyerekek. es azt mondtam neki hogy varjunk egy kicsit hogy meg jobban megismerjuk gymast. es boldog lennek vele, tudom hogy semmmi nem fog hianyozni es ha akarok egy gyereket vele majd biztosan akarom o nagyon óv és dolgozik sokat hiogy mindenje legyen ilyen lenne velem és a gyerekeimmel. nagyon keves az ilyen. huseges, szeret, dolgozik, komoly, TI MIT GONDOLTOK ERROL A SZITUACIOROL?
2013. okt. 1. 14:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

De a regi ened se te voltal ha annyira kiforfultal magadbol hogy italhoz es droghoz nyultal...


Ha valamiben igazan hiszel nem terit le semmi...

En pl vilag eletemben eliteltem a drogot pedig sokszor kinaltak... Most 25 vagyok elem toltak a fuves cigit hogy naaaa jo buli lesz... Es nem kellett mert hiszem hogy nem ad pluszt az eletembe...

Ha letrtel arrol az utrol az se te voltal es lehet lesz egy szep kereszteny csaladod es majd akkor is hatalmasat fogsz valtozni..

2013. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

"mondtam neki en sem akarom ot megvaltoztatni o sem fog engem" - "azt mondtam neki hogy neki azt kell csinalnija ami nekem tetszik es en azt ami neki tetszik"

Te fel is fogod, amit leírsz? Szóval az a nagyszerű megoldásotok, hogy egyikőtök sem csinálhatja azt, amit szeret?? Tényleg, meg sem változtatjátok egymást.


Másik:

eloszor akarja hogy egyetemre jarjak

...

én is akarom ezt mondjuk

...

es utana szeretne gyereket

...

es en is


Hogyne, ő egy cseppet sem irányít ám téged. Milyen érdekes, hogy hirtelen épp úgy akarsz mindent, ahogy ő.

Az a helyzet, hogy neki kész tervei vannak az ő saját életére, és csakis abban az esetben hajlandó azt veled megosztani, ha te szépen ellentmondás nélkül belesimulsz az elképzeléseibe. Ezért akart ő próbajárni. Neki nem az a lényeg, hogy VELED járjon, hanem az, hogy találjon egy alanyt az ő saját élettervéhez.

Azért mondom ezeket, mert van olyan ismerősöm, aki ugyanilyen vallásos ember, sokáig egyedül volt, aztán megismert valakit. Rögtön pontról pontra kielemezte a srácot, hogy minden tekintetben megfelel-e apának, az ő a családalapítási terveihez (ezt onnan tudom h konkrétan nekem mesélte). Alig két hónap után már házasságról beszél az ismerősöm, holott alig ismeri az embert, de minden pontban stimmel ugye. És a srác gyenge, irányítható személyiség (szerintem te is ilyen lehetsz, mert folyton kiemeled, hogy mindentől véd téged, meg hogy mik a tervei veled), és sajnos asszisztál is bólogatva...

Szerintem nem fogsz hallgatni rám, mindenesetre megpróbáltam...

24/L

2013. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
köszönöm, de azért mondom hogy éni, mert ugyanazt akarjuk a távolban. elöször aztmondod hogy engem irányzit majd aztmondod hogy ö az irányithato, es ha ö akarna valakit, a terveihez összeházasodna egy jo kereszténnyel, nem pedig velem akarna járni. ésezekhez folyamodtam mert engem kicsaptak a lakásombol megeroszakolt a neveloapam, és nagyon sok minden tortent velem ezert koltoztem el az orszagbol is uj eletet kezdeni es fel eve mar nem csinalok semmi hulyeseget és szerintem ö még inkább segitene ebben.
2013. okt. 1. 15:00
 14/26 anonim ***** válasza:

A 14:46-os kommented alapján már látom, tényleg irányításra vágyó alkat vagy, hát, annyit tudok hozzátenni, hogy ebben emellett a férfi mellett nem lesz hiányod. Mert bár elhiteti veled, hogy te is azt akarod, amit ő, mégiscsak nála lesz a staféta.

Én is ilyen voltam amúgy, de egy idő után bizony feltört bennem a saját akaratom is végre. És egyszer nálad is el fog jönni ez a pillanat, amikor már erősebbnek érzed magad, és te akarod majd irányítani az életed.

2013. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
a helyzet az hogy nem ismersz, ezert nem hiszed el hogy ugyanazt akarjuk a jovovel szemben, de azert koszi hogy megosztottad mit gondolsz :)
2013. okt. 1. 15:04
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem írtam olyat, hogy ő irányítható (hol?).

Én úgy látom, hogy te érzelmileg nagyon sérülékeny vagy, érzékeny, és a múltban veled történtek miatt is, jobban igényled a védelmet, ami viszont az ő részéről irányításként jelenik meg. Szóval, hogy is mondjam, ő irányítani akar, te pedig ezt igényled, de ettől nem lesz jó egy kapcsolat, mert egyenrangúnak kéne lennetek, de itt nem ez lesz szerintem :S

2013. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

"És a srác gyenge, irányítható személyiség "

igen nagyon sérülékeny vagyok, depressios is és ö megadja a figyelmet amire szükségem van.

2013. okt. 1. 15:10
 18/26 anonim ***** válasza:

Ó nem, félreértettél, a példában, amit felhoztam az ismerősömről, fordított volt a helyzet, a lány volt a vallásos alkat, a srác pedig a kiszemeltje. Ezért írtam ott a srácról, hogy ő az irányítható.

No mindegy, talán volt értelme leírnom ezeket, talán nem, bármit is teszel, azt kívánom, hogy boldog legyél, remélem az leszel :)

2013. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
akkor félreértettem, neharagudj, és koszonom, de tudnotok kell hogy az eletemben mindig en iranyitok., az van hogy mindketto teszik, tetszik a vallasos elet de tetszik a kicsapongo elet is. en mindketto vagyok.oltozok kihivoan rockerkent, neha meg szoknyában. ilyen vagyok én
2013. okt. 1. 15:19
 20/26 A kérdező kommentje:
tortenjen ami tortenik szerintem csak jo lehet vele lenni mert nagyon szerelmes belem. igaz?
2013. okt. 1. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!