Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találkoztál és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találkoztál és hogy ismerkedtél meg a szerelmeddel? Akár nagy Ő-vel!

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
WoW-ban akármilyen hülyén hangzik is. 2 éve együtt vagyunk, igaz, hogy távkapcsolat, de nagyon szeretjük egymást, Ő életem szerelme.:)23L
2009. nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Vadászgörény találkozón én 17 voltam a lány 24 és vőlegénye volt akiről nem tudtam mert azt hittem hogy a tesója:) 4hónap múlva megkért hogy menjek el főzni az esküvőjükre(szakácsnak tanultam) teljesen összezavarodtam 1,5 év múlva pedig össze jöttünk és 3 évig tartott és remélem majd folytatódik is 2hónapja szakított velem:)...
2009. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egy kerti partin a haveroknál.szimpatikus volt már elsőre is. sötét hosszú egyenes haj...zöld szemek.de mivel nem nagyon társalogtunk elkezdtem kötekedni vele.teledobáltam fűvel az üres sörös poharát és tök ártatlan arccal bámultam rá.ez inditott el mindent:)
2009. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vonaton találkoztunk először 2007.júliusában.Ma már a férjem:))
2009. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!