Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem ezt? (valsz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt? (valsz. Egy bi)

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam hogy hetero vagyok,viszont az összes fiu iránt, akivel eddig találkoztam, ezt éreztem h:" a-a:$".

Ugymond taszított a közelségük(ezt mondjuk lányoknál is gyakran érzem).

Volt már olyan akivel nem ezt éreztem, viszont akkor külsőről ítéltem,nem kerültem vele közelebbi kapcsolatba.

De attól függetlenül ilyen is nagyon ritkán van.

Ezenkívül van egy barátnőm, akit nagyon szeretek..igazából nemis tudom,ilyet még egy ember iránt sem éreztem, ez lehet a szerelem...Ő viszont ugy sejtem hogy nem ezt érzi.

Igazábol itt nem testi vonzalomról van szó, de testi vonzalmat nemnagyon szoktam érezni se lányok, se fiúk iránt.(kivéve pár kivételes esetben)

De úgy érzem, hogy egy lánnyal jobban ki tudnék alakítani egy kapcsolatot.

Nem tudom igazábol hova is forduljak,vagy mihez kezdjek...=(


2009. nov. 8. 13:13
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szia. :)


Szerintem mond el a barátnődnek, hogy te hogy érzel...maximum azt mondja, hogy csak barátként tud szeretni. :)


Ugyan ebben a helyzetben voltam én is. Én elmondtam neki,hogy érzek és mondta, hogy ő még nem tudja, hogy hogy érez.

Rá egy hónapra, mondta, hogy szeret és jöjjünk össze. 3 hónapja együtt vagyunk. ^_^


Szóval...türelem barátnőt terem. xD

2009. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
h:" a-a:$". EZ MI? irjál már magyarul!
2009. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ajjh de szerencsés vagy:DD
2009. nov. 8. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
nem bi, leszbi
2009. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne mondd el. Egy barátság a legnagyobb kincs. Egy bölcs, idős leszbikus mondta ezt nekem - ne a barátnőddel szexelj, a szex nem játék, ha a szex a képbe jön, megváltoznak az elvárások, és soha, soha semmi nem lesz többé ugyanaz. Aztán ha a kapcsolat nem sikerül, bánhatod. Nem hittem neki. Későn beláttam, igaza volt.
2009. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de nem testi vonzalomról van szó, nem vágyom szexre.Szoktam olyat érezni, hogy szivesen megölelném, max megcsókomlnám, de ennyi.

Szóval az a legnagyobb gondom, hogy nem érzek szexuális vonzalmat egyik nem iránt sem.

2009. nov. 8. 15:03
 7/12 anonim válasza:

Mi se sexelünk...de hidd el, jó érzés az, hogy tudod, hogy valaki teljes szívéből szeret...szóval érted... ^_^


[amúgy első válaszoló vagyok. :D]

2009. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja értem. Hát akkor ez egy erős barátság,és kész, semmi gond! Majd lesz egyszer egy férfi vagy nő, aki iránt vonzalmat érzel - fiatal lehetsz még, nyugi, semmi baj!
2009. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
15:59 Na igen,pont ez az amire énis vágyom....=)
2009. nov. 8. 18:00
 10/12 anonim válasza:
Na...akkor szerintem nyugodtan mond meg a barátnődnek, hogy mit érzel. ^_^
2009. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!