Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem ezt? (valsz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt? (valsz. Egy bi)

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam hogy hetero vagyok,viszont az összes fiu iránt, akivel eddig találkoztam, ezt éreztem h:" a-a:$".

Ugymond taszított a közelségük(ezt mondjuk lányoknál is gyakran érzem).

Volt már olyan akivel nem ezt éreztem, viszont akkor külsőről ítéltem,nem kerültem vele közelebbi kapcsolatba.

De attól függetlenül ilyen is nagyon ritkán van.

Ezenkívül van egy barátnőm, akit nagyon szeretek..igazából nemis tudom,ilyet még egy ember iránt sem éreztem, ez lehet a szerelem...Ő viszont ugy sejtem hogy nem ezt érzi.

Igazábol itt nem testi vonzalomról van szó, de testi vonzalmat nemnagyon szoktam érezni se lányok, se fiúk iránt.(kivéve pár kivételes esetben)

De úgy érzem, hogy egy lánnyal jobban ki tudnék alakítani egy kapcsolatot.

Nem tudom igazábol hova is forduljak,vagy mihez kezdjek...=(


2009. nov. 8. 13:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert én is mindig "csak" ezeket éreztem, ráadásul én is lány iránt, de szexuálisan nem vonzódtam semelyik nemhez sem. azt hittem, majd idővel kialakul, de most 20 vagyok, és még mindig a béka feneke alatt van a szexualitásom :D amúgy szerintem ne "fordulj sehova" vagy "kezdj vmihez", hanem ne erőltesd, hagyd kialakulni, hátha el tudsz végül indulni vmelyik irányba, velem ellentétben :)
2009. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
am én 15 vagyok...:D nem túl idős,de már nagyon vágyom egy kapcsolatra...úgy érzem most jött el ennek az ideje, mert eddig úgyvoltam hogy nem, hát nem.de mostmár ugy hiányzik vki..=(
2009. nov. 9. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!