Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már így? Szerinted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már így? Szerinted rossz döntés?

Figyelt kérdés
Elveszíted(szakítasz vagy ő szakít) a b.nőd/barátod és egy másik kapcsolatba menekülsz, hogy ne fájjon annyira és ne azon agyalj. ? Mi lett a vége? Megbántad? Ő szakított vagy te?
2010. máj. 27. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te most miről beszélsz szépségem?
2010. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelműen tette fel a kérdést. Nekem használt úgy ahogy, néha eszembe jutott az ex, meg egyszer kétszer véletlenül az exem nevén neveztem az újat.. Én szakítottam. Nem illettünk össze.
2010. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtésnek jó egy új, de amíg nem vagy túl a régin, mindig rá gondolsz amikor a másikkal vagy, nem lesz teljes a kapcsolat
2010. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz ezen? Nem írhattam E/1 be se E/3ba. Így talán hülyén hangzik, de szerintem érthető.
2010. máj. 27. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

22:30as vagyok. Volt úgy, hogy tartós kapcsolat lett belőle, de oylan is, hogy rájöttem, hogy abszolút nem illünk össze, és csak felejtőnek kellett.


L/24

2010. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
szerintem marhapörkölt
2010. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nemvagy vicces.
2010. máj. 27. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Tudod én még nem jártam így. Nem is olyan rég még ostobaságnak is tartottam, de most úgy áll a helyzet, hogy belemennék egy ilyen kapcsolatba. Persze kölcsönös szimpátia és vonzalom mellett! Pont ez a megoldás arra, hogy ne ratja agyalj. Ha nincs valaki más, mindig a régire fogsz gondolni.
2010. máj. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!