Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányocskák! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányocskák! Ti összejönnétek ezzel a sráccal? Vagy az ilyen életvitel már túl sok?

Figyelt kérdés

Szóval mmm hol is kezdjem...Nem nem én vagyok viszont az egyik legjobb barátom. Körülbelül 15 éve ismerjük egymást csak oviba nem együtt jártunk :D Mindketten 19ek vagyunk. Nagyon jó fej gyerek a legszórakoztatóbb ember akit ismerek és nagyon (de tényleg) értelmes. De mindeközben olyan tipikus, filmbe illő karakter. Mint mondjuk Archer :D de feltételezem senki sem tudja miről beszélek ezért leírom ,hogy tipikus nárcisztikus mindent bevállalós nagyszájú ember. Suliba mindenki találkozhatott már ilyennel , na azt szorozzátok be 50-el. Minden lány oda van érte szó szerint mennek utána. Nagyon jó arcú srác még nekem is bejön :D Nem szétgyúrt de izmos, erős alkat. Néha viszont túl sok belőle. Még sosem volt barátnője viszont megszámlálhatatlanszor sírta el már nekem a bánatát ,hogy mennyire szerelmes ebbe a csajba meg abba , aztán sosem lett semmi. Viszont nagyon sok kalandja volt már és ezt nem is ódzkodik szóvá tenni. Gazdag családból származik, és ennek megfelelően céltalan is , most például azon depizik ,hogy nem tudja mit kezdjen az életével. Egyébként nagyon jó fej ember, jó kisugárzással és nagyon vicces mikor arra panaszkodik ,hogyan kelti fel a takarítónőjük :D


Mint írtam sosem volt még rendes barátnője ezért is teszem fel a kérdést. A lányok azért szeretik elsősorban mert olyan helyes. Nem az a túl férfias de valahogy vonzó nekik. Legutóbb 27 éves "barátnője" volt. Legalább 1 hétig. A második dolog amiért odavannak érte pedig a személyiség, jellem , önbizalom és szexualitás , mert már nem egy lánytól hallottam a baráti körből ,hogy vele volt a legjobb , meg se közelítik , vele bármikor stb… Többször volt már olyan ,hogy a barátját csalta meg miatta valaki. Nagyon sokan utálják , rühellik de mind irigyek rá azért.


2013. okt. 3. 17:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Lehet most azt írjátok, hogy hát nekem nem kéne de ha találkoznátok vele biztos nem így gondolnátok :D Egyébként tényleg jó fej , kedves meg minden… néha :D És én tudom mivel ismerem ,hogy nagyon érzékeny ember csak nehéz ezt meglátni. Mindig szerelemre, kapcsolatra vágyik ebbe biztos vagyok… Szóval akarnátok kapcsolatot egy ilyen sráctól?
2013. okt. 3. 17:17
 2/22 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2013. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Sztereotipikus újgazdag fiúcska, a lányok imádják az ilyet.
2013. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam ,hogy a pénzügyi részét nem kellett volna írnom. Inkább ti vagytok sztereotípok ...
2013. okt. 3. 17:26
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert mindig azon izgulnék, hogy vajon hányan másznak rá. mellesleg egy olyan srácnak tűnik, abból ahogy leírtad, aki úgy érzi bármit megtehet :D neki sosem lenne senki elég jó, vagy ha igen, találna jobbat gyorsan. meg ez, hogy barátnője nem volt, de össze-vissza lefekszik akár olyan csajokkal is, akiknek van barátjuk. nem tudom. igazad van, biztos bejönne, hisz jól néz ki, meg jó fej. deee. ez nem jelenti azt, hogy bármit is el akar képzelni vele az ember :D
2013. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Dehogy kéne. Nem érzem magam egy rongydarabnak, hogy odadobjam magam elé, aztán az első alkalom után semmibe venne. Az ilyen tipikus fiúcskákért sírdogálnak a lányok hetekig.. Na, hát ezeknél az átlag p*csáknál mindig többre értékeltem magam, szóval egy nagy NEM :)

Legyen eszed és ne próbálkozz be nála, csak mert tetszik neked.

20L

2013. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm... Hát ehhez képest mindenki a barátjának akarja...
2013. okt. 3. 17:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok,de azért leírom a véleményem.

Elmondom,miért olyan rohadt jó az ágyban.

1.akárki lefekszik vele,le se szarja hogy melyik csaj mit mond róla,ugyanis akárkit megdughat.

2.Mivel gazdag és helyes,olyas sok önbizalma van,hogy biztos jól teljesít.Aki nem gazdag,nem full helyes,és nem piás,az általában parázik.Szóval nem valami jó vele az első együttlét.

És nem mellesleg folyton sajnáltatja magát,pedig mindent megkap és mindenkit.Ha az utolsó ember lenne se jönnék össze ilyennel.

Az olyan csaj,aki csak miatta megcsalta a barátját pedig hatalmas k_rva és undorító.

Sorry,ez a véleményem.És nem féltékeny vagyok.Van barátnőm aki szeret és anyagi helyzetünk kis jó.Nem is szeretnék sose,ilyen újgazdag lenni.

2013. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem lehetne ezt a gazdag dolgot mellőzni? -.-
2013. okt. 3. 17:36
 10/22 anonim ***** válasza:

De, lehetne, viszont ez sem változtat a dolgon, hogy rá vagy izgulva a srácra :D

Ne akarj te is egy lenni a többi 50-vel, ezt ajánlom neked.

Havernak biztos jó, én is szeretek fiúkkal haverkodni, de meg is tartom az 1 méter távolságot. Nem vagy te Jézus, az ilyen srácokat nem lehet csak úgy megváltoztatni, mindig is bennük lesz a "vadászösztön". Gondoltam szólok, mielőtt a barátságát is elvesztenéd, mert egy újabb megvolt muffnak fog gondolni..


20L megint ;)

2013. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!