Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányocskák! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányocskák! Ti összejönnétek ezzel a sráccal? Vagy az ilyen életvitel már túl sok?

Figyelt kérdés

Szóval mmm hol is kezdjem...Nem nem én vagyok viszont az egyik legjobb barátom. Körülbelül 15 éve ismerjük egymást csak oviba nem együtt jártunk :D Mindketten 19ek vagyunk. Nagyon jó fej gyerek a legszórakoztatóbb ember akit ismerek és nagyon (de tényleg) értelmes. De mindeközben olyan tipikus, filmbe illő karakter. Mint mondjuk Archer :D de feltételezem senki sem tudja miről beszélek ezért leírom ,hogy tipikus nárcisztikus mindent bevállalós nagyszájú ember. Suliba mindenki találkozhatott már ilyennel , na azt szorozzátok be 50-el. Minden lány oda van érte szó szerint mennek utána. Nagyon jó arcú srác még nekem is bejön :D Nem szétgyúrt de izmos, erős alkat. Néha viszont túl sok belőle. Még sosem volt barátnője viszont megszámlálhatatlanszor sírta el már nekem a bánatát ,hogy mennyire szerelmes ebbe a csajba meg abba , aztán sosem lett semmi. Viszont nagyon sok kalandja volt már és ezt nem is ódzkodik szóvá tenni. Gazdag családból származik, és ennek megfelelően céltalan is , most például azon depizik ,hogy nem tudja mit kezdjen az életével. Egyébként nagyon jó fej ember, jó kisugárzással és nagyon vicces mikor arra panaszkodik ,hogyan kelti fel a takarítónőjük :D


Mint írtam sosem volt még rendes barátnője ezért is teszem fel a kérdést. A lányok azért szeretik elsősorban mert olyan helyes. Nem az a túl férfias de valahogy vonzó nekik. Legutóbb 27 éves "barátnője" volt. Legalább 1 hétig. A második dolog amiért odavannak érte pedig a személyiség, jellem , önbizalom és szexualitás , mert már nem egy lánytól hallottam a baráti körből ,hogy vele volt a legjobb , meg se közelítik , vele bármikor stb… Többször volt már olyan ,hogy a barátját csalta meg miatta valaki. Nagyon sokan utálják , rühellik de mind irigyek rá azért.


2013. okt. 3. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Az ilyen pasi amíg le nem higgad addig nem fog találni normális barátnőt /kivéve,ha talál 1 ugyan ilyen csajt,mint ő,vagy valakit aki annyira szereti,hogy elnéz neki mindent,de ennek az esélye 1 a millióhoz/.

Most nem kezdem el fejtegetni,hogy miért,mert tudnék 1 regényt írni az ilyen pasikról,de hidd el,míg nem higgad le,nem (vagy nagyon nehezen) fog tartós kapcsolatot találni.

2013. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Amúgy a csaj aki megcsalta vele a barátját (az egyik :D) egyáltalán nem k*urva nagyon aranyos szerény , okos lány. Nem kell mindenkit leszólni úgy hogy nem is ismeritek...

Ja amúgy én FIÚ vagyok szóval nekem nem jön be :DDDD (ezt az utolsó előttinek)

2013. okt. 3. 17:41
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a helyzet,hogy addig nem fog változni ameddig nem talál egy "igaz" szerelmet! Olyan nőt akit nagyon akar de lekoptatja! Addig ez így marad!
2013. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon jó arcú srác még nekem is bejön :D"


Össze-vissza beszélsz. Amúgy meg aki bárkivel megcsaja a barátját, az lehet akármilyen okos, ribi lesz.

2013. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%

Ő tipikusan az a férfi, aki nekem biztosan nem tetszene külsőleg. Ugyan is akit mindenki helyesnek tart, én általában nem. De ez tényleg mindig így van, érdekes.


Egyébként havernak király lenne. Ismerek ilyeneket. Még barátság extrákkal is jó lenne, de kapcsolatra semmiképp.

2013. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem kéne ha fizetnének se
2013. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég unalmasan hangzik...Ismertem pár ilyen újgazdag, nagy arcú bunkó naplopót, akiknek elvileg volt érzelmes oldala is...

Az a helyzet, hogy rengeteg normális, szerény fiú van, aki nem d*g meg ráadásul minden szembejövőt (ez nem férfias, csak szánalmas), mivel ők tényleg szerelemre vágynak, és nem csak papolnak olyasmiről, amiről fingjuk sincs valójában.

2013. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szimpatikusnak tűnik, olyan kihívás szerűnek! És én szeretem a kihívásokat! Viszont A párom épp elég kihívás nekem :)
2013. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 nikiofficial97 ***** válasza:
Ezt a "gazdag srác" dolgot tényleg kihagyhattad volna.Szerintem egy olyan lány kell neki,akit kihívás meghódítani,nem olyan aki rögtön elalél a kinézetétől és a pénzéről.
2013. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 nikiofficial97 ***** válasza:

17/l

Még egy dolgot hozzáfűznék.Hiába a pénz,és a jó kinézet,de ha minden egyes nőt meg akar fektetni,az egy kicsit kiábrándító.Abból amit leírtál az jön le,hogy nem tipikus hosszú kapcsolta párti,és mondhatod hogy ez a csajok hibája,de nem egészen biztos,csak szimplán megvan mindene,és nem tud magával mit kezdeni.Ezt nem bántásként írtam.

2013. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!