Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ebből mire kéne gondolnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebből mire kéne gondolnom? Megcsalt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit idióta kérdés, de van egy barátom 1 hónapja. Viszont már három éve ismerem, szóval mondhatni jól ismerem nagyon.

Kiraktuk fb-ra, hogy együtt vagyunk, tudom semmi extra jelentősége nincs, de mégis. És most valamikor a napokban elrejtette, hogy ne legyen ez látható, most vettem észre.

Először nem is értettem, és rákérdeztem, hogy miért? mire csak össze-vissza habogott baromságokat, meg terelt, és borzasztó béna módon hazudott mindenfélét.


Tényleg nem úgy ismertem meg, mint aki félrelépős lenne, korábbi kapcsolatai alatt ő volt a hűség mintaszobra (de komolyan) de akárki más lépett volna egy ilyet, most okkal gondolnék a legrosszabbra... Szerintem.

Vagy hát nem tudom, ti ezt hogy látjátok? Kétségbe vagyok esve, mert előző barátom is megcsalt, és már akkor is idejekorán észrevehettem volna, ha hajlandó vagyok szembesülni a jelekkel, és nem akarok megint ugyanabba a hibába esni, ha már az elején mismásol, akkor én ezt nem akarom... De nem tudom, hogy ez tényleg ennyire rossz, vagy csak én fújom fel.


Légyszi normális válaszokat, nekem ez komolyan probléma.

Huszonévesek vagyunk.


2013. okt. 4. 00:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50-50
2013. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%

"Kiraktuk fb-ra, hogy együtt vagyunk, tudom semmi extra jelentősége nincs"

Ha nincs jelentősége akkor miért lovagolsz ezen?

2013. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
most nem azért de ha valaki valakit megcsal akkor az utolsó dolog amire gondol az az hogy fészbúkon a párkapcsolati státusza nyilvános vagy rejtett..
2013. okt. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Mert nem azt mondta, hogy "én inkább le akartam szedni, mert nem akarom ,hogy kint legyen" vagy valami egyenes válasz, hanem teljesen zavarba jött és össze-vissza magyarázott baromságokat. Holott ő tette ki először, szóval nem én erőltettem rá, érted...
2013. okt. 4. 00:49
 5/27 anonim ***** válasza:

I am Alive: És aki a FaceBook-on nincs is alapból kapcsolatba? :D

Én mondjuk k.rvára leszarom. :D

2013. okt. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Hanariko ***** válasza:

az előző válasz rendkívül hasznos. xD

amúgy kérdező: én ebből még nem gondolnék rögtön megcsalásra, bár ez a hebegés-habogás gyanús. gondolom ha újra rákérdeznél, megint ez lenne. pedig valahogy mindenképpen ki kéne nyerni belőle valami érdemi választ, esetleg a barátait nem tudod megkérdezni, miért csinálhatta ezt?

2013. okt. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Hanariko: Inkább az előző előtti! ;3
2013. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Hanariko ***** válasza:
az előző válasz = az 1. válaszadóval, csak amíg írtam jött egy pár hozzászólás.
2013. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Oka volt,hogy elrejtette a párkapcsolati státuszát.. Lehet bármit mondani de az ilyen nem történik véletlenül. Azon meg nem kell sokat agyalni,hogy az ember az ilyet miért rejti el...
2013. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem akarlak remisztgetni meg az ordogot a falra festeni, de lassuk be, ez semmikepp sem jo jel. Talan meg nem all keszen ra, hogy hivatalossa tegye a kapcsolatot, meg nem akarja kozzetenni az ismetosok elott. Vagy mar tudjak a barataitok?:)
2013. okt. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!