Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek így mi értelme, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve húzódik a sztori ezzel a sráccal... a hatalmas vonzalom adott volt, de mikor őt megismertem épp alakulóban volt egy kapcsolatom, tehát fel se merült, hogy őt válasszam.

Akkor a barátommal 5 hónapig együtt voltunk, de ez a srác minden nap írt nekem, meg sokat beszéltünk amúgy is (csoporttársam).

Aztán az 5 hónap vége felé elkezdtem úgy érezni, hogy már én se tudom leküzdeni a vonzalmat iránta, így hát szakítottam és gondoltam próbáljuk meg. Bár tudtam, hogy kapcsolatot nem akarok vele, mert nem az a típus, akivel ezt el tudnám képzelni, viszont azt is éreztem, hogyha meg se próbáljuk, akkor örökre bennem maradna, hogy mi lett volna, ha...

És amúgy is olyan pasit képzeljetek el, akinek nem volt soha kapcsolata, az az igazi laza típus, imádja mindenki...stb, aztán mégis azt akarta, hogy legyünk egy pár. Én ezt nem akartam egyáltalán, bár azért volt pár hónap, amíg mondhatni úgy viselkedtünk (gyakorlatilag minden időnket együtt töltöttük, szex is volt), de túlságosan hasonlítunk, a hibáinkban is, szóval tudtam, hogy úgyse működne. Nagyon csapnivalóan viselkedtünk mindketten, szerintem nincs ember, aki ezeket a jellemvonásokat úgy igazán el tudná viselni, minden ismerősünk azt mondogatta folyton, hogy hagyjuk már egymást, mert ez csak egy harc egymás ellen.

Végül tényleg mondtam neki már két hónapja, hogy oké akkor ennyi, hagyjuk.

De azóta is ugyanúgy keres, pedig már ezerszer megbeszéltük, hogy ne találkozzunk többé, órákon se legyünk egymás közelében, de mégis sokszor felveti, hogy mennyire hiányzom, nem kell neki más stbstb... meg minden ilyen megbeszélés után, hogy jó akkor hagyjuk újra és újra úgy tesz pár nap múlva, mintha semmi se történt volna, és mondjuk legjobb haverok lennénk.

Azóta én együtt vagyok mással, de ez se érdekli.

Mit csináljak? Meg ő is miért csinálja ezt?

Továbbra is vonz nagyon, ritka, hogy valakivel ennyit tudjak nevetni, de szerelmes nem vagyok belé.. de nyugodni akkor se hagy...

És szerintem neki se jó ez, hogy ennyire elhúzzuk a dolgot és nem hagy békén.


2013. szept. 24. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

tipikus se veled se nélküled kapcsolat

nem hiszem, hogy bármit is tehetsz ellene, úgy tűnik szerelmes veled

2013. szept. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!