Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek volt okom megharag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek volt okom megharagudni?

Figyelt kérdés

Pár napja jöttem haza a kórházból , Szültem , megcsászároztak.

A lényeg annyi hogy a férjem elment tápszerért a kicsinek meg volt még más dolga is, és csak elfelejtett haza jönni.

És most ül a sörözőben a haverjával.

Amikor telefonáltam neki akkor azt mondta mindjárt jön ennek már pár órája.

Ráadásul el se árulta kivel ücsörög.

Én meg aggódom, mert még a felelősség alól is kibujik csak nehogy itthon kelljen lennie és kicsit kézbe venni a gyermekét és segítsen műtött feleségének.

Még ebédre se jött haza.

Nagyon rosszul esik hogy nem akar a társaságomban lenni a nehéz pillanatokban.

Más örül ha a kicsivel lehet otthon, az én férjem meg pucol itthonról.

Jó én megértem hogy neki is szüksége van egy kis kikapcsolódásra de legalább ne mondaná hogy mindjárt jön ha tudja hogy nem úgy lesz ne várjam feleslegesen.

Tudom iszonyatosan gyerekes kérdést tettem fel, de nagyon bánt a dolog hogy eltűnik ,és kérdés mikor jön haza.

Megbántva érzem magam hogy szar*ik a fejemre ahelyett hogy velem lenne.



2013. okt. 4. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jogosan haragszol. Nem azt mondom hogy ne menjen el soha a haverokkal, de ne így... hogy megígéri visszajön, meg hozza a tápszert és eltűnik egy egész napra

Azért nagy különbség van eközött, meg aközött ha előre szól hogy bocsi, este 3 órát mondjuk xy-haverral leszek.

és nem menti fel az sem hogy "bepánikolt". Fontolta meg volna azelőtt, mielőtt terherbe estél, mielőtt elvett (!) lelkileg tengernyi ideje lett volna felkészülni.

2013. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!