Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt okom megharagudni? Komolyan az az álma?

Figyelt kérdés

8 (lassan 9) hónapja vagyunk együtt a barátommal.megvagyunk jól, szeretjük egymást nagyon.viszont tnap volt egy érdekes kijelentése, amin nagyon megharagudtam.

buliba voltunk, és csak mi voltunk itthon(náluk) a nővére a barátjával lakik és ott nincs hely, ezért úgy volt h a barátnője itt alszik a másik szobába. aztán meg lett beszélve buli közbe h lehet mégegy csaj is. nekem ezzel nem is volt bajom, de aztán erről beszélgettünk, és mondott vmit, én meg mondtam h 'baz.meg úgy értettem h majd köztünk alszanak" és röhögtem.

erre csöndbemaradt, és röhögve ilyet szólt :' hú tényleg, milyen lehet hárommal ....'


mármint szexre gondolt.

rettentő rosszul esett, össze is vesztünk, de egyfolytába azt mondja h csak hülyéskedett.

nemhiszem h ilyennel nagyon lehetne, vagy ha igen akkor nekem kéne elmondania.:S



sztetek?én 18 ő 19 éves


köszi a válaszokat


2010. dec. 11. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bármivel lehet viccelni.

Azt hogy viccnek szánta e nem tudom.Nme voltam ott, nem láttam az arcát, nem hallottam a hangsúlyt...stb

2010. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezzel a gondolattal minden pasi eljátszik
2010. dec. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem értem mi a bajod.


sok fiatal fiúnak izgatja a fantáziáját a gruppen szex.

mégis kinek mondaná el, ha nem a barátnőjének?

2010. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én is mondom néha a barátnőmnek, hogy találhatna egy ikertestvérét, kettő belőle nem volna rossz :)


Ettől függetlenül nem szeretném hármasba. De mint poén, meg fantázia szerintem minden férfinál fenn áll.


Igen, valószínűleg túlreagáltad, és hülyeségen vesztettek össze. Pláne, ha nem halál komoly arccal, hanem röhögve, a te viccedre reagálva mondta...

2010. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem.. Most komolyan, most te vicceltél nem?

Ezen nincs mit megsértődni, magas labda volt, leütötte Én is szoktam hasonlkat mondani a barátnőmnek, de ő már jobban ismer ennél sokkal durvábbakan (csilliószór) is együtt nevetünk. Nem lett volna sokkal szebb, ha teis azt teszed?


Így szegénynek, majd mindig visszakell magát fognia, hogy ne sértsen meg téged, pedig csak magát adná, és nem is tenne semmi rosszat, csak jobban érezné magát...


A srác csak viccelt, ez százas!


26/f

2010. dec. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, lehet ilyennel viccelni. Sőt, az emberek elég nagy arányban viccelődnek szexszel.;)


De sértődj csak meg minden ilyen jellegű dolgon, hátha egy idő után leszokik arról hogy őszinte legyen meg viccelődjön a szemét.

2010. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hehh ilyenekkel énis szoktam poénkodni:)

Nemkell komolyan venni:D

Fog még durvább poénokat is csinálni az ien dolgokból...XD

Jahésén csak magamból indultam ki...:P

De mjuk télleg nemlenne rossz 3asba...xDDDDDDD

Nah szia:P

2010. dec. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is szoktam húzni ezzel a párom agyát meg eljátszok a gondolattal :P De amikor egyszer lett volna tényleg lehetőség rá, én léptem vissza :P Szal ne félj, valszeg viccelt, de ha nem, azzal sincs semmi baj.

17/F

2010. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi kölcsönösen szoktuk ezzel egymást heccelni. Ugyanúgy bevágjuk egymásra a sértődött fejet fél percre és megy tovább az élet. Elképzelni bármit el lehet, lehet, hogy már azt is elképzelte, hogy egymás után 10 csajt bäsz meg egyszerre, és akkor mi van? Veled van, téged szeret, gyanítom nem véletlenül. Én lány vagyok, mégis szoktam ilyen baromságokról fantáziálni, de az nem azt jelenti, hogyha élesbe menne a helyzet, akkor beleugranék. Valószínű meg is ijednék, és undorom sem lenne hozzá. Ezzel szerintem sok pasi is így van. 21/L
2010. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te félreértetted,amit mondott.Kapott egy magaslabdát,amit nevetve lecsapott.Szerintem egyáltalán nem gondolta komolyan.Felesleges volt ezen összeveszni.
2010. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!