Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » //Meleg Téma// Hogy legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

//Meleg Téma// Hogy legyen a folytatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15/F vagyok és 99% biszex, mert mindkét nem iránt érzek vonzódást.A legjobb barátom, az nem tudom miért, de úgy érzem, hogy tetszem Neki..Annyiszor volt olyan, hogy majdnem elcsattan egy csók, de mindig közbejött valami. Ha ránézek, mindig elpirul. Ha, mondok valamit, Ő mindig egyet ért velem, ugyanazt szereti, mint Én. Szerintetek, hogy legyen tovább? Ó, és sajnos nem egy középsuliba járunk, így hétvégente találkozunk csak.

2013. okt. 5. 13:10
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Szépen, részletről, részletre haladva, és nem rajong nagyon értünk..
2013. okt. 7. 17:07
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak fél elmondani és ezzel próbálta leplezni


Te mit mondtál a melegekről ?

Elmondtad hogy te bi-vagy ?

2013. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne firtasd ezt a témát (nem fogja bevallani hogy bisex, mivel nem biztos benne hogy te az vagy, sőt lehet hogy maga sem tudja posntosan hogy mit érez) inkább ha legközelebb kettesben lesztek akkor próbáld megcsókolni, ha kiakad akkor mond azt hogy csak hülyültél, így elekerülheted a kellemetlen helyzetet!

Sok sikert! Majd írj ha van fejlemény! :)

2013. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem smárold le de úgy igazából! Akkor majd meglátod hogy reagál. Mivel gondolom rólad nem sejt semmit, nem is meri elmondani. Sok sikert, ne add fel :) :)
2013. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
50%
14: Ja, jó hogy nem azt tanácsolod neki, hogy erőszakolja meg...ezt én inkább a kérdezőre bíznám, hogy ezek után mennyire rámenős. :)
2013. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
75%
van valami fejlemény?
2013. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:

Szóval:

Elmentem hozzájuk, mert facen nem ír vissza. Elmondtam, hogy sajnálom, hogy, ha valamivel megbántottam. Ekkor kibékültünk és kimentünk a parkba. "Véletlen" elestem magamtól, hála istennek egy üvegszilánk is megtalált, a kezemet. Nagyon fájt. Ekkor ő, nagyon ideges lett meg minden, kérdezte, hogy jól-e vagyok stb. majd megölelt ..:D

2013. okt. 13. 09:35
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

aaahw de aranyos :):)

remélem azért nem vágtad meg magad nagyon

mindenképp írd majd le a további fejleményeket :D

2013. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kell a folytatás :3

^^

2013. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak vagytok :) Majd írj ha van fejlemény :)
2013. okt. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!