Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » //Meleg Téma// Hogy legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

//Meleg Téma// Hogy legyen a folytatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15/F vagyok és 99% biszex, mert mindkét nem iránt érzek vonzódást.A legjobb barátom, az nem tudom miért, de úgy érzem, hogy tetszem Neki..Annyiszor volt olyan, hogy majdnem elcsattan egy csók, de mindig közbejött valami. Ha ránézek, mindig elpirul. Ha, mondok valamit, Ő mindig egyet ért velem, ugyanazt szereti, mint Én. Szerintetek, hogy legyen tovább? Ó, és sajnos nem egy középsuliba járunk, így hétvégente találkozunk csak.

2013. okt. 5. 13:10
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%

Látom mind egyet értünk , hogy kell a folytatás most ez a kérdés a legizgibb alig várom , hogy folytatódjon :D

Talán a következő alkalomkor már a csók is meglesz (^o^)/

2013. okt. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 My Conserve ***** válasza:
100%

Szép történet, és nagyon hihető.


Lehet, hogy váratlanul érte a vallomásod, és ezért visszakozott. De ha nem tök hülye, akkor most már sejti, hogy tetszik neked.


A nyilvánosság kerülése jó ötlet, csak ne parkban, az olyan snassz.

2013. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mind nagyon kedvesek vagytok!! :D

Azóta, már ír facebookon és mindig megkérdezi, hogy, jól-e vagyok ééééssss a végén egy szívecske.*-* Aztán, visszaszíveztem, erre ő minden mondat végén, szívet rak.:$ Remélem összejön. Megbeszéltük, hogy hétvége filmnézés. Ajánlanátok, egy pááár jó filmet, ha megkérlek Titeket? :)

2013. okt. 14. 17:22
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha az Azumit még nem láttátok azt nézzétek meg! :)

Örülök a sikerednek! ^^

2013. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jól alakulnak a dolgok :)))

Milyen filmre gondoltál?

Én a thrillereket szeretem: Más világ, Gothica, Az utolsó felvonás (Őrjítő magány), viasztestek...

Horror: Hívatlan vendég (nem ilyesztő, de nagyon jó film!)

2013. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
A pillangóhatás-t is tudom ajánalni ha esetleg még nem láttátok :)
2013. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Valami romantikus film? :)
2013. okt. 15. 18:14
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

A király és a bohóc.

Külön kiemelem, hogy kifejezetten meleg dráma.

2013. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nézzetek meleg témájú filmet, multkor sem alakult jól mikor felhoztad a témát!

Szerintem ezek jó kis filmek: Szökőhév, Holiday, P.S. I love you.... ha még nem láttátok :)Szorítok nagyon :)

2013. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :D Hétvégén mindent elmondok. Szombat:Filmezés, Vasárnap:Pizzázás:DD
2013. okt. 16. 16:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!