Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tesztelhetném le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tesztelhetném le a barátnőmet hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

Van 1-2 közös ismerősünk akik azt állítják hogy megcsal, ő viszont válltig hangoztatja hogy ez nem igaz, csak be akarják feketíteni előttem hogy szétmenjünk.


Van valami módja hogy kiderüljön az igazság? Merthogy be nem vallja.


2013. okt. 5. 13:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az meg a másik, ja aki olyan hülye, hogy az ismerősök véleményére ad nekik hisz a barátnőjének meg nem, az meg is érdemli hogy tönkretegyék a kapcsolatát. Ebben az esetben cseppet sem sajnálnálak és legalább a barátnőd jól járna mert lenne esélye olyat találni aki bízik benne és nem elszámoltatásból áll a kapcsolatuk.

Légy óvatos és körültekintő ha ilyesmit hallasz de ne vedd készpénznek. Ha jól ismered a barátnődet nem kell magánnyomozó ahhoz, hogy eldöntsd megcsal-e vagy sem. Még akkor is lesznek jelek ha nagyon okos és remek színésznő hibázni ő is fog csak tartsd nyitva a szemed. De ha azt mondja NEM csalt meg, akkor ne zaklasd naponta ezzel hagyj neki békét mert pont ezzel fogod más karjába kergetni.

2013. okt. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es, rossz helyen kopogtatsz, nem én vagyok akire célzol, ugyanis az én barátnőm nem szokott "leugrani a boltba" zsömléért, nem is lakunk együtt


A lényegre visszatérve, szeretem a barátnőm és ő is azt mondja szeret engem, csak mégiscsak megmozgatja az ember fantáziáját ha ilyesmiket hall róla.

Én pedig pont hogy nem zargatom őt naponta ezzel a témával. Csakhát nemtudom hogy most kinek higgyek. De neki szeretnék.

2013. okt. 5. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!