Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A barátom kedden este felhívott telefonon, és kétsègbe volt esve mert öt és pár munkatársát másnapra behivatta a fönökség. Nem tudta mit fognak mondani nekik, kétségbe volt esve mert mostanában elküldések vannak a munkahelyén. Igyekeztem megnyugtatni. Megbeszéltük hogy másnap hív és elmondja mi volt. Egész nap aggódtam érte, de nem mertem keresni mert nem tudtam meddig tart a megbeszèlés. Aznap nem keresett. Másnap hívott, és nekem kellett rákérdeznem hogy mi történt? Én is aggódtam miatta. Azt mondta semmi. Bövül a feladatköre. Megmondtam hogy nekem rosszul esett hogy èn nyugtatom öt amikor kétségbe van esve, de õ meg arra sem volt képes hogy megmondja mi van vele. Annyit mondott: bocs. Ti hogyan reagálnátok a helyemben? Nektek is rosszul esne?
2013. okt. 5. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként ezt megbeszéltem volna Veled. Alap.
2013. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy pofon,hat bukfenc!
2013. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Te se hívtad fel.Akkor meg nem te vagy a bunkó akit nem érdekel?
2013. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alapjáraton ilyen a barátod? vagy ez egy furcsaság volt tőle? mármint az hogy nem keres,nem reagál és elintézi ennyivel hogy bocs. mert ha alapjáraton ilyen akkor ninc smitől tartani,max elmondod neki még egyszer,hogy neked ez rosszul esett és ha lehet többet ne legyen ilyen,de ha nem ilyen a pasid,akkor lehet valami más áll a háttérben,mert nekem elég fura már az is,hogy egész nap nem keres téged. nálunk ilyen sosincs,sőt,mi kb másfél-két óránként beszélünk ha nem vagyunk együtt,bár ez sem egészséges tudom.
2013. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy megkapom hogy én vagyok a bunkó. Le is írtam miért nem kerestem. De persze biztos én vagyok a bunkó hogy a munkahelyén nem hívogatom.
2013. okt. 5. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan esett rosszul neked. Ne hagyd ezt annyiban, beszélj vele addig, míg meg nem érti, miért esett rosszul (nem támadóan, csak fejtsd ki).

Ha szeret, akkor nem veszi semmibe az érzelmeidet.

2013. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!