Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar sok fiú megfektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok fiú megfektetni? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Én az a lány vagyok aki komoly kapcsolatot akar,és csak akkor fekszik le egy fiúval ha szereti de akkor sem két hét után..Mindig visszafogottan de csinosan öltözködök és ezt már mások is megjegyezték,szolidan szoktam sminkelni és nem is tűnök ki a tömegből.Sok fiú ismerősöm van és nap mint nap hallom, hogy ezt meg azt dugták meg és mekkora r*bancok azok a csajok...Aztán utána bepróbálkoznak nálam, hogy tudják,hogy nem vagyok ennek a híve de mi lenne ha...meg,hogy tetszik,hogy nem adom könnyen magam de mi lenne ha.... Vonzom az ilyen srácokat de nem értem miért...Én egy átlagos lány vagyok...
2013. okt. 5. 23:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mindegyiket megpróbálnák. te magad írtad
2013. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Több pont jár a makacsok megfektetéséért, de többet nem írhatok mert már ezzel is túl sokat mondtam a versenyről.
2013. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthetetlen számomra is,de lenne kedved lefeküdni velem?Nem a hiba lenne benned hanem én ! :)
2013. okt. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hogyan próbálkoznak be nálad? azt mondják, "figyi, nem fekszünk le?"? vagy hogyan?
2013. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

mert a szexre mennek:D

én pont olyn keresek mint te utálom az olyan lányokat akit könnyű lefektetni meg

most jönnek a kommentek hogy hazudok stb de nem ismertek ne mondjatok ilyet

2013. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát rám írnak,és akkor kezdik,hogy baj az ha ők nem akarnak barátnőt?mondom nem erre h mi lenne ha lefeküdnénk...köztünk maradna...
2013. okt. 5. 23:10
 7/19 A kérdező kommentje:
meg utána győzködnek,hogy na jó lesz hidd el köztünk marad és a többi
2013. okt. 5. 23:10
 8/19 anonim ***** válasza:
Átlagosnál sokkal szebb lehetsz külsőre, ez lehet az oka :) furcsa, hogy az életben alig lehet látni ilyen gondolkodású csajszit. sok sikert.
2013. okt. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Összejössz úgy valakivel, hogy nem fekszel le vele?! Hmm.
2013. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
HÁT nem hinném,hogy az átlagosnál szebb vagyok..Inkább olyan ártatlannak tűnő az arcom semmi több..
2013. okt. 5. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!