Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar sok fiú megfektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok fiú megfektetni? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Én az a lány vagyok aki komoly kapcsolatot akar,és csak akkor fekszik le egy fiúval ha szereti de akkor sem két hét után..Mindig visszafogottan de csinosan öltözködök és ezt már mások is megjegyezték,szolidan szoktam sminkelni és nem is tűnök ki a tömegből.Sok fiú ismerősöm van és nap mint nap hallom, hogy ezt meg azt dugták meg és mekkora r*bancok azok a csajok...Aztán utána bepróbálkoznak nálam, hogy tudják,hogy nem vagyok ennek a híve de mi lenne ha...meg,hogy tetszik,hogy nem adom könnyen magam de mi lenne ha.... Vonzom az ilyen srácokat de nem értem miért...Én egy átlagos lány vagyok...
2013. okt. 5. 23:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Képet! :)
2013. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mert visszafogott, de csinos vagy.

Erre buknak.

Tudom. En is ilyen vagyok.


Ilyen pasik meg mindig lesznek akik azt hiszik hogy konnyen megfektetnek.

Nekem van baratom igy gyorsan le szoktam torni az agressziv probalkozok szarvat. Aki kedves azzal elcsevegek, de vele is tudatom csak persze finimabban hogy foglalt vagyok.


De volt mar par gyoker aki megprobalt rola meggyozni hogy o jobb party lenne szamomra meg a baratom biztos nem foglalkozik velem hogy nincs itt. Meg biztos nem olyan helyes mint o. Vagy o jobb az agyban... legalabb probaljam ki - ennel a mondatnal szoktam elvigyorodni es elkoszonni a delikvenstol. Ja neha vannak veralafutasok a karomon- ahogy forgolodom alvas kozben megnyomom es sajnos nagyon erzekeny a borom egybol latszik, vagy most fennakadtam az ajton- erre meg a biztos ver a pasid szoveg szokott jonni...


Vannak amugy normalis sracok.

De ilyenek is akadnak joszerivel.

Siman ne is foglalkozz veluk.

Vagy volt amikor direkt szorakoztam az ilyen szemtelen fajtaval.


Van egy pasi 1 eve huzom az agyat, meg mindig van hogy ramir.

Olyat mondott a hatam mogott tarsasagban ami annyira degradalo szamomra szexualisan hogy nincs ra szo- a kontextus egyszeruen megalazo volt es mindenki hallotta!!! Szoval cserebe szivatom a kis genyat.

2013. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Jah mar nem szoktam jatszani a szemetladakkal.

De ez hagy probalkozzon... nem tudom mikor esik le neki hogy a budos eletben nem fog a kozelembe jutni.

Nem beszelunk minden heten, de hebe-hoba ramir hogy nem latogatom-e meg. Most mar picit random dolgokkal szokott kezdeni - fejlodik a kommunikacios kezsege...

2013. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szívem másokkal szórakozni még ha meg is érdemlik...
2013. okt. 5. 23:28
 15/19 anonim ***** válasza:

Hat rolad mondjanak olyat mint rolam egy 10 fos tarsasag elott...

Oruljon hogy nem vagtam orrba...

2013. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha velem is azt tette volna amit veled én se állnék jót magamért..
2013. okt. 5. 23:46
 17/19 anonim ***** válasza:
Mocskos szemé srácok, le akarnak feküdni egy lánnyal. Nem is értem én őket. Párzani akarnak. Hogy juthat ilyen az eszükbe? Milyen világban élünk? Még próbálkoznak is. Enje-benje.
2013. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert biztos dögös leányzó vagy.
2013. okt. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17-es lehet probalkozni! Nem tilos! De nem mindegy hogy hogyan teszik!


Ha valaki tajparaszt es betegnel betegebb szexualis megjegyzest tesz az emberre akkor ne varjon cserebe buksisimit.

Ilyen egyszeru...

2013. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!