Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt mikor szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt mikor szeret?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk össze egy véletlen során, aztán a hónapok alatt szépen lassan egymásba szerettünk. Ugyanolyan éretékrend, hasonló ízlés zene, filmek és szórakozás terén, és tényleg mintha megtaláltuk volna a másik felünket. Az első perctől kezdve mintha ismernénk egymást... Randiztunk háromszor, ez idő és a rengeteg beszélgetés alatt eljutottunk egy olyan szintre, hogy legutolsó alkalommal lefeküdtünk. Egyébként 2-3 naponta szoktunk hosszabban beszélni, de a randi után 3 nappal én kerestem. Éppen családi zűr van náluk és meg is betegedett, így nem volt túl hosszú a beszélgetés. Azóta eltelt 4 nap és semmi... Ismerősök szerint nagyon szerelmes belém, de nem akar 'zaklatni' és beijedt. Én sosem nyomultam túlságosan nem tudom mitől ijedhetett be. Nagyon aggaszt, hogy abszolút nem keres, de van annyira mély a kapcsolatunk, hogy biztos lehetek benne, nem használt ki. Beleszerettem és most szenvedek miatta, de nem akarom megint én keresni... 23/L, Szeged (A fiú 24 éves)
2013. okt. 6. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szerethet.



NEM.

2013. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez az ember téged nem szeret, hanem megdöntött és simán tovább lépett.

Az ismerősödet meg tessékeld ki az életedből egy életre.

2013. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Ismerősök szerint nagyon szerelmes belém, de nem akar 'zaklatni' és beijedt ... és most szenvedek miatta, de nem akarom megint én keresni"


Valaki elmagyarázná nekem egyszer és mindenkorra hogy hol van ebben a dologban a logika és az értelem?

Őt nem akarod te keresni, mert az téged lealacsonyít, viszont mindenki másnak a földkerekségen elmeséled a sztoritokat és a bánatod. Ez nem alacsonyít le? Hogy te minden követ megmozgatsz a háttérben, gondolod ez nem jut el hozzá? Dehogynem, hisz épp ezért csinálod.

Nem lenne logikusabb kihagyni a tömeget és csak vele megbeszélni ezt négyszemközt? Ráadásul akkor még meg is kapnád a választ a kérdésedre.

Vagy csak pletyizni akarnak ilyenkor a nők, mert igy lesz pörgös és értelmet nyerő az életük?


Van 20Ft kimenőd a telefonodon, hivd fel azt a gyereket és kérdezd meg hogy mi a fene van? Ha meg mellébeszél akkor menj át hozzá és adj neki egy nagy tockost egy nagy hallal, aztán slussz.

Miért igényed az hogy erről az egész világ tudjon, ha valóban szégyenled és neked derogál hogy te keresd... egyszerüen nem értem.

2013. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
milyen barátod van? beijedt? ilyen még nem is hallottam tuti más van a dologban ha nem ő megy hozzád vagy nem ő hiv akkor már rég nem jó!
2013. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Atya ég! Ő biztos, hogy NEM szeret! Mi az hogy beijedt?:D
2013. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Közben kiderült róla egy s más, úgyhogy ejtve a pasi... :/
2013. okt. 6. 11:10
 7/8 anonim ***** válasza:
az ilyen nem férfi! jobb is neked szerintem hogy nem ő a barátod majd találsz egy sokkal jobbat nála aki nem fél és tesz is azért valamit hogy együtt legyetek!
2013. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most még nagyon nagy a szomorúság, főleg, hogy életemben először nyíltam meg valakinek (gyermekkori trauma miatt nagyon nehezen adom önmagamat), és ezt nagyon undorító módon kihasználta. Nem keresem a miérteket mert nem lenne értelme, de annyi lenne a minimum, hogy miután írtam neki egy e-mail-t amiben 1-2 kérdésemre várnám a választ, megtisztelte annyira, hogy reagál. Lezárom, elfelejtem, de ez most nagyon fájó pontja az életemnek. Tényleg hálás vagyok a válaszolóknak! :)
2013. okt. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!