Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelnek önbizalomhiányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelnek önbizalomhiányban szenvedő srácok?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért beszél. Csak is kizárólag lányok válaszát várom. Én korom 16. Nincs önbizalmam, nem merek kezdeni. (Ne állítsatok elő olyan szöveggel, hogy merjek kezdeni, mert úgysem merek... ) Valami gyógymód kéne rá, (ha létezne...) Az iváson kívül, mert nem iszok. Vezetek mindig. Buliba nem járok, nem vagyok valami party arc, tehát az ki van lőve. Cigaretta sem vagány nálam, sőt kimondottan sz@rságnak tartom. Bármi segítség jöhet, hogyan küzdjem le a félelmem, mert ez már félelem komolyan.


Köszönöm.


Üdv, bakter


2009. nov. 8. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez a "vezetek mindig" ez mit jelent?Csak mert 16 vagy.Ja amúgy én ffi vagyok és ugyanúgy félénk voltam/vagyok is mint te.Az első barátnőm egy lány haverból lett és tök véletlen,talán valahogy úgy hogy nem próbáltam azon görcsölni hogy valami legyen,mert azzal mindig befürödtem,elkönyveltem magamnak hogy ebből nem lehet semmi(mert pancser voltam)és haverilag jött minden magától,aztán egyszer összekeveredtünk.Utána nagyon sokat fejtegettük hogy ki is kezdte,jó volt...6 év.30 FFi,bocs hogy beleszóltam
2009. nov. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azt, hogy mindenhova motorral megyek. Mással egészségem miatt sem tudok menni, most ez nem a lényeg.


Hát talán igen, igazad van. Azt hiszem megfogadom a te írásodból leszűrt tanácsot, nem görcsölök rajta. Hosszú még az élet, maximum magányos lesz.


Köszönöm a válaszod.

2009. nov. 9. 00:06
 13/16 anonim ***** válasza:

"Én korom 16" és "Vezetek mindig."


ez hogy?

2009. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Pont előtte írtam le. Édes jó istenem...


"Azt, hogy mindenhova motorral megyek. Mással egészségem miatt sem tudok menni, most ez nem a lényeg."

2009. nov. 9. 16:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, egészséged miatt télen is motorral jársz, persze.
2009. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy a térdeim teljesen kivannak készülve. Tényleg. Innentől akkor elindulok mindenhova gyalog, hátha valahol lerobbanok ezekkel az igen jó térdekkel. Hihetetlen elképzelni akárkit is egy enduroval télen? Nem tudom.. erre fele hó nem esett, ha meg hó esik akkor is motor. Ha nagyon szakad akkor itthon ülök a pi**ámon. -5 fokban is lehet motorozni ... -.-"
2009. nov. 13. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!