Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Vagy ne csináljak ekkora ügyet abból, h a páromon kívül is vannak jó pasik?

Figyelt kérdés
Van 1 munkatársam, akivel eléggé egymásra kattantunk. Mindkettőnknek van párja, így minden nap a flörtöléssel kompenzáljuk a vonzalmat, napi 5-6órát biztosan együtt lógunk. Ez vajon már túlzás már? Vagy még ez is a csak flört kategóriájába tartozik? Kérjem inkább az áthelyezésem?
2009. nov. 8. 23:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amig semmi féle testi kontaktus nincs az nem számít emgcsalásnak, legalább is szerintem.
2009. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem meg normális az egész helyzet... azért mert valaki kapcsolatban él nem azt jelenti hogy más már nem is tetszhet neki... aki ezt gondolja az hazudik, és a legrosszabb hogy önmagának hazudik. a külsőség nem minden, az hogy jön szembe az utcán egy szép nő, vagy egy helyes férfi nem azt jelenti hogy megcsaljuk vagy átverjük a párunkat csupán azért mert valaki szép...

a te esetedben pedig tudni kell hogy meddig tart a flört, és mikor kezdődik más... amíg csak szemezés van, vagy egy egy összetalálkozott mosoly, addig az természetes kifejezésmódja annak hogy két ember szimpatizál egymással akár külső akár más alapján. ettől nem lesz senki álszent, szemét, vagy ribanc...stb. a lényeg hogy tudja az ember hogy mit jelent számára a párja, a kapcsolata, és hogy mikor van állj, eddig, s ne tovább!

2009. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy megcsalás avagy sem. Szerintem nem normális dolog párkapcsolatban élve minden nap flörtölgetni más pasival.
2009. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%

Sztem ez teljesen normális, egy nőnek kell, a flörtölés, hogy szexinek érezze magát. ez legyezteti a nő önbizalmát. Csak ne legyen ennél több.


Erre a sok hü*lye nőgyűlölő hímre meg nem kell hallgatni.


A flört a nőnek alanyi jogon megjár.

A pasi ha ezt csinálja egy qrva. És tökön kell rúgni.


Most úgy érzem, nagyon igazságosan mondottam meg:)

2009. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

tegnap találkoztam a párommal és ez sokat segített nekem a döntésben. őt szeretem, ezen nem változtat semmi, a munkatársam csak simán tetszik.

Kiderült, h a kollégámat egy másik üzletbe teszik át, mert emberhiány van.

így a flörtölés abbamarad, de még a mai napot kihasználom. köszönöm, h ezt megvitattuk, de arra jutottam, h ezzel nem ártok a kapcsolatomnak, viszont magabiztosabb vagyok, szexibbnek érzem magam és ezt a többletet mind a pasimra tudom fordítani! ezzel pedig nem hiszem, h rosszul járnánk

2009. nov. 10. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!