Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl magasak az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl magasak az elvárásaim? Hogy tudjam rávenni magamat olyanra, ami első ránézésre taszít?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha első ránézésre nem fog meg egy pasi..akkor már nem tudok esélyt adni, h bizonyítson. Ez nagyon rossz tulajdonság...nem flegmázok velük, kedvesen beszélek meg minden csak elutasító vagyok, pedig nagyon szeretnék már egy kapcsolatot magamnak. Az agyam átrakja a barát kategóriába..és nem tudok benne férfit látni ..:S..és így sajnos sok fiút ellökök magam mellől. Ki lehet ezt az érzést vhogy írtani magamból, vagy majd eljön
2013. okt. 6. 14:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felszínesség. Ha nem jön be valaki, akkor nem jön be, ez vagy adott vagy nem. És nem függ izmosságtól..stb. felejtsük már el ezt könyörgöm. lehet valaki bármilyen izmos, magas, ha nem tetszik a feje, akkor nem fog kelleni. Az ember tudat alatt szelektál, ez ösztönös. Ne foglalkozz ezzel, majd jön valaki, aki elsőre meg fog tetszeni, nem kell erőltetni.
2013. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
pontosan ugyan ilyen voltam, mint te. aztán ráfáztam egy ilyen kapcsolatra, végül beleszerettem a legjobb barátomba, aki első ránézésre semmit se váltott ki belőlem, és ma őt látom a világ legjóképűbb pasijának. lehet, hogy nálad is eljön az a pont, hogy elmúlik ez a szita, vagy minek is nevezzem, lehet, hogy nem. én még most is először a külsejük alapján osztályozom az embereket, bár már tudom, a belső tényleg ezerszer fontosabb, mint a külső. ne akard kiírtani, ne küzd ellene - csak rosszabb lesz. lehet, hogy találkozol valakivel, aki kapásból bejön külsőre is, és a jellemetek is klappol, lehet, hogy át kell élned néhány csalódást, hogy ez megváltozzon, nem tudhatjuk. annyit tehetsz, hogy megpróbálsz srácokkal a külsejükről nem figyelmet véve ismerkedni, hátha...
2013. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. De én még egy éjszakásra sem tudnék vetemedni olyannal, akivel egyszerűen nem érzem a vonzódást. De ez nálam nem a külsőn múlik: találkoztam már sok olyan pasival, akik ránézésre nagyon bejöttek, de a kisugárzásuk egyszerűen taszított. És fordítva is megtörtént.
2013. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!