Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy lehet titeket féltékennyé tenni, ha nem foglalkoztok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok a barátomba. De úgy érzem, ő még nem nagyon belém. Tudom, hogy kedvel, mert mikor velem van, nagyon jól érzi magát ő is, de egyszerűen azon kívül elhanyagol. Van, hogy két napig nem ír vissza a levelemre,pedig elolvasta, ami azért sok szerintem! Ő neki is érdekelnie kéne, mi van velem, nem?? Most kérlek ne azt mondjátok, hogy beszéljük meg, mert már beszéltük, ő nem annyira "nyálas" típus. De szerintem ez nem típus kérdése, ha érdekel valaki, érdeklődsz iránta, vagy legalább írsz annyit h csáó, mikor ő érdeklődik irántad...most azt akarom, hogy valahogy valamilyen jelekkel a tudtára adni, hogyha ő nem foglalkozik velem, más meg lehet megtenné. Nem vagyok éjjeli pillangó, sosem csalnám meg, mert szeretem, nem akarom elhagyni. Csak rendbe rakni ezt. Tanácsokat kérlek! 22L
2013. okt. 6. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy kapcsolatban probléma van, nem "féltékennyé tenni" kell, hanem kulturált értelmes emebrek módjára megbeszélni és ha lehet, rendezni a problémákat.

Azzal, hogy cserébe te se foglalkozol vele, nem fogsz jót tenni a kapcsolatotokkal.

Ahhoz mellesleg, hogy megmondd, hogy "vagy foglalkozol velem rendesen, vagy vége", semmi nyálas nincs. Mert nem muszáj ezt finomkodva közölni.

2013. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszolónak igaza van.
2013. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőkkel. ha féltékennyé teszed, akkor nagy az esély arra, hogy még rosszabb lesz. ha ő nem akar beszélni... hát akkor el kell komolyan gondolkoznod, mert a kapcsolat egyik alapja a kommunikáció.
2013. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tedd féltékennyé a másikat.
2013. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Féltékennyé tenni nincs értelme. Max. olyat tudsz csinálni, hogy elkezded nagyon jól érezni magad nélküle, nem kezdeményezel levelezést, későn válaszolsz neki, néha nem veszed fel a telefont, de ez elég kétesélyes: vagy észreveszi a hiányod és összekapja magát, vagy nem.


Nem akarom nagyon védeni a fickót, de az én pasim rettentő rossz levelezőpartner. Szereti olvasni, amit írok, de válaszolás már nem megy neki, vagy ha mégis akkor kimerül 2-3 tőmondatban. Úgyhogy már jó ideje skype-on kommunikálunk, mert a chat meg a beszélgetés az jól megy (magától keres, nem kell kérvényt benyújtani neki, hogy foglalkozzon velem stb.), levelet meg akkor kap, amikor meg akarom lepni valamivel.

Nem tudom, chattel, skype-pal hogy álltok, de lehet, megérne egy próbát.

2013. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le a haverjaival. Szépen sorban minddel. Biztos hogy féltékeny lesz. És foglalkozni is fog veled. Mondjuk valószínű addig foglalkozik utána veled amíg ki nem mondja hogy "Takarodj." Ez már részletkérdés ugyanis nem hosszútávú megoldást kértél.
2013. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!