Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kihasznál? Gáz ha megemlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál? Gáz ha megemlítem ezt neki?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt.

én egyedül lakom,ő még 'anyuval'

és állandóan itt van nálam,ami jó,mert szeretek vele lenni,csak hát...itt eszik,itt fürdik.

nem akarok túlságosan anyagiasnak tűnni,de én is pénzből élek.

ciki lenne felhozni,hogy adjon bele valamit?

gáz,hogy így gondolkozom?

L23


2013. okt. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz! De ha valóban szeret, akkor megértené, hogy pénzből él az ember! :) Mi lenne ha csak nálad lakna? Akkor a te pénzedből élne örökké? :O
2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Gáz, hogy 3 nónap után ezt csinálod.


Más lenne ha fél-1 év után lépnéd, de hogy 3 hónap után 23 évesen.... Mit csinálnál ha a férjed lenne és munkanélküli lenne 1-2 évig s neked kéne eltartanod??

2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne nekünk mond, hanem neki! ;)
2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elvárható, hogy valamilyen módon besegítsen. Miért tartanád el, ha nem teheted meg? Nyilván nem vagy milliomos. De ezt már neki is észre kellett volna vennie. Szerintem nyugodtan említsd meg neki és majd meglátod, hogy hogyan reagál. Abból is sok mindent megtudhatsz róla.
2013. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az élősködő....:D:D:D:D
2013. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat.

szépen kell ezt megfogalmaznom.

amúgy meg én eddig 1x voltam náluk.

2013. okt. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!