Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra elkezdtünk beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra elkezdtünk beszélgetni az exemmel. Szerintetek lesz belőle valami?

Figyelt kérdés
a szitu a következő: 21 vagyok, az exem 18. 2 évet voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk, mert részéről elmúlt a dolog. 4 napja elkezdtünk újra beszélgetni msnen, úgy mint régen, mintha mi sem történt volna, tök kedves velem, de azért távolságtartó. én sem vagyok vele hideg. beszélgetünk van úgy hogy 2 órát egy nap, hol kettőnkről, hol a világ dolgairól. mikor szakítottunk azt mondta hogy nem akar már tőlem semmit, csak egy emléknek akar. ezt 3 hete is közölte mikor összefutottunk. állítólag alakulóban van egy kapcsolata de nem boldog (azt nem tudom miért). Szerintetek ez mit jelent? ő azt mondja nem tudja hogy miért beszélgetünk újra... de jó érzés. Furcsa nagyon... Ja, én vagyok a fiú.
2009. nov. 9. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző, Én vagyok aki előtted irt.

Te vagy az 1%. Ne haragudj érte, de sajna akikkel én találkoztam nem olyanok voltak mint te. 1-2 év kapcsolat után még a szülinapomra se irt egy sms-t sem, és ráadásul ő szakított... na ez milyen?

2009. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy így alakult. :S Elhiszem hogy nagyon rossz lehetett neked, de mindenképpen eljön az aki megérdemel és nem fogja ezt tenni veled.

az előzőnek: 21/L

2009. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!