Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól döntöttem, h addig ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem, h addig ne beszéljek vele, míg vége nincs a nyaralásnak? :/

Figyelt kérdés
az a helyzet, h akivel 1ütt vagyok holnap mennek nyaralni... mindennap beszélünk...több órahosszákat. de mivel nyaralni mennek nem akarom azt, h a facebook-on lógjon és velem beszéljen...elvégre NYARALNI mennek...
2013. júl. 14. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
TELEFON!!! Ne facebook már. Az nem párkapcsolat, az közösségi f**zság.
2013. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz neki amikor nekem írtak nyaralás közben én leszartam :D
2013. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. pénz

2. :DD de..hh..nem szeretném, h nyaraláson facebookozzon..pedig legszívesebben azt mondanám, h beszéljünk, mert nagyon hiányoznának a beszélgetések, de közben meg..hh..nem tudom..tényleg..valaki segítsen:'C

2013. júl. 14. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell neki mondani sem.
2013. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
??
2013. júl. 14. 23:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Háát, ha főleg szülőkkel megy, esténként ráírhatsz, hogy mi a szitu, és ha szálláson van le lehet bonyolítani egy/fél órás beszélgetéseket... Annyi belefér...
2013. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
végre valaki tudott 1 értelmes választ adni! köszönöm:')
2013. júl. 14. 23:37
 8/11 anonim válasza:
és ha csak rákérdeznél, hogy azért néha ezalatt az idő alatt is tudnátok-e beszélni? ha együtt vagytok, bizonyára ő sem örülne, ha nem beszélnétek.
2013. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megegyeztünk abba, h este minimum 1 órát beszélünk(: köszönöm, aki válaszolt(:
2013. júl. 15. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Ha nem érted, amit írtam, nem azt jelenti, hogy nem volt normális válasz.


Azt írtam, hogy szerintem mondani sem kell, hogy beszéljetek kevesebbet, ez nyaralás alatt természetes. Ráadásul ha hagyod a dolgot saját medrében menni, akkor te lehetsz jobb pozícióban a végén, mert ő fog elnézést kérni, hogy ilyen kevés ideje jutott rád a nyaralás alatt. Míg ha kijelented, hogy egyáltalán ne beszéljetek, abból akár hiszti is lehet, hogy neked nem hiányzik, nem akarsz hallani róla stb. Ezért írtam, hogy szerintem ezt felesleges mondani neki, természetes, hogy kevesebbet beszéltek, mondjuk fél óra esténként, vagy néhány üzenet random napközben, csak ilyen "jó a víz, hiányzol"-szinten.

2013. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!