Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, ha a szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha a szívesen járnék egy kicsit ducibb lánnyal is annak ellenére hogy én rendszeresen kondizom tehát nincs gond a testalkatommal?

Figyelt kérdés
Nem olyan lányra gondoltam aki vagy 40 kilóval nehezebb mint amennyinek kellene lennie, de nekem nem csak a vékony csajok jönnek be.
2010. jún. 8. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nemgáz.
2010. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik.Még szerencse.Mi lenne ha mindenki egyforma lenne?
2010. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten sovány srác vagyok, de a top5-ös listámon van egy ducibb lány is, egyszerűen megfogott a stílusa.

Nem merek közeledni hozzá, mert a karja kb 2x vastagabb az enyémnél.

2010. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az emberiség már rég kihalt volna, ha mindenkinek Angelina Jolie és Brad Pitt tetszene. Az én párom is vékony és én 168cm és 78kg vagyok... És akkor mi van? Én lány vagyok, de volt már vékony, izmos, kissé túlsúlyos párom is, szerintem nem ez a fontos, hanem az egész ember egyben. Tudod, a kisugárzás. Egyébként meg a legtöbb férfi szereti, ha "van mit fogni"... Ha én pasi lennék, nekem is jobban tetszene egy 5-10kg súlyfelesleggel rendelkező lány, mint egy anorexiás...
2010. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem baj! Ismerd meg és légy boldog vele! :)
2010. jún. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és soha ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak... :D kit érdekel, ha tetszik vagy szereted???
2010. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? mindenkinek más tetszik, és nem csak a külső számít.
2010. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most egy igen testes barátnőm van, mondhatni túlságosan is az, pedig én nagyon vékony vagyok. De a feleségemtől 15 év alatt nem kaptam annyi kedvességet és szeretet mint tőle egy hét alatt.
2010. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Miért lenne baj ha ő tetszik neked akkor miért lenne akadálya hogy együtt legyetek ha kölcsönös a szimpátia.
2010. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!