Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjem külfödre a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem külfödre a barátom? Önző lennék?

Figyelt kérdés
másfél éve vagyunk együtt a barátommal, egy jó fizető állást kínáltak neki külföldön, ő csak úgy menne ha én engedném. Megkérdezett engem én rögtön rávágtam hogy nem engedem akármennyi pénzről is lenne szó. ezt megértette ő is,viszont ő a közös jövőnk érdekében ment volna ki. Önzőség szerintetek? vagy csak én forgok rajta...:S
2008. júl. 5. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugotan kiengedheted ha már 1,5 éve egyutt vagytok nemhiszem h megcsalna meg a ti jovotokért menne ki nem vagy onzo csak félsz talán attol h talál magának valakit és itthagy
2008. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2008. júl. 5. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél írtam, hogy szerintem az emberi kapcsolatok egyik megrontója a pénz... Viszont számomra érdekes ez az engedély kérés-adás. Ő SZERETNE kimenni dolgozni a jobb megélhetés érdekében, Te pedig nem SZERETNÉD, hogy külföldre menjen. Önzőség? Szerintem inkább bizalmatlanság (is)
2008. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tade ***** válasza:
SZia. Hat szerintem is bizalmatlanasag. En ilyenkor mindig azt mondom...az a ferfi aki felre akar lepni felre lep otthon is. En 4 evig eltem tavkapcsolatban es sosem tiltottam semmit a paromank es ose nekem....mindig bizalmon alapult a kapcsolatunk...mert tudtam ha felre akar lepni ugyis felrelep...ezert nem stresszeltem soha...most mar 1 eve egyutt elunk, es nagyon boldogok vagyunk.....szerintem adj tobb bizalmat a baratodnak....
2008. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En kulfoldon elek.Azt javaslom,menj te is a baratoddal!
2008. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!