Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim, titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, titeket nem zavar, hogy a barátnőtök állandóan sminkel és az öltözködésen jár az esze?

Figyelt kérdés

Ha nincs lehetősége sminkelni, smink nélkül nem lép ki az ajtón, akkor inkább nem megy el az adott helyre.

Ha internetezik, 80%-ban ruhákat meg cipőket nézeget, állandóan azzal van elfoglalva, hogy hogy válogassa össze a napi szettét, hogy az klappoljon, meg ugye szereti kitenni, amije van.

Egyrészt ez idegesít már rohadtul, hogy ennyire divat meg külsőség mániás, másrészt meg az idegesít, hogy miért akar tetszelegni állandóan, miért nem elég, ha nekem tetszik.

Mikor szóvá teszem, akkor persze megnyugtat, hogy csak nekem akar tetszeni, de mondom akkor miért nem sminkelsz mindig, mikor csak itthon vagyunk kettesben, miért öltözködsz úgy, mikor én nem vagyok melletted? Persze ilyenkor hallgat.


2013. okt. 9. 09:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Meg aki kapcsolatban van, szerintem igazán megtisztelhetné a párját azzal, hogy nem teszi magát közszemlére, hadd bámulják meg meg csorgassák utána a nyálukat.

Nem az volt a kérdés, hogy elhagyjam-e, hanem hogy a hasonló cipőben járó férfiak hogy vélekednek erről.

2013. okt. 9. 10:12
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

Te választottad? TE!

Akkor is ilyen volt? Több, mint valószínű.

Netalántán pont azért figyeltél fel rá, mert kint volt a kirakatban mindene?


Akkor ne sírjon a szád!


A kérdésre:

nem, nem zavar, mert nem olyan nőt választottam, aki ilyen, mint a tiéd.

2013. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gondolom, amikor ismerkedtetek, semmi gondod nem volt azzal, hogy hiú, és csinos a dekoltázsa, mi?
2013. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kolosszus22 ***** válasza:

Zavarna, gyakorlatilag csak magával foglalkozik, az élet más fontosabb területein nem nagyon lehet rá számítani.

26F

2013. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 ASOT ***** válasza:

Azért ha már párkapcsolatban vannak, igen is valamilyen szinten szólhat azért hogy miként öltözködik. Hogy ne öltözzönazért annyira kirívóan. (rübisen).


Önbizalom hiányos e? Hát nem tudom talán.


Az, hogy csak ezzel foglalkozik csak ez és csakis ez érdekli és köti le minden nap az viszont nagyon nem jó. Mint aki beszűkült teljesen.

De van ebben egy adag hiszti is.


Olyan mintha nem lenne neki életcélja, mint akinek semmi felellőssége semmi dolga nincs az életben és élhet a kis mesevilágában ahol Hamupipőke üvegcipellőjét keresi.


Dolgozik amúgy? vagy te tartod el?

2013. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Dolgozik, ezzel nincs baj.

Mikor megismerkedtünk, tél volt, szóval nem a dekoltázsára figyeltem fel. Meg bármennyire hihetetlen, nekem visszataszító, ha egy nő kiteszi mindenét.

Aki nem a kérdésre válaszol, meg besértődik, az légy szíves ne válaszoljon.

Azt hittem, ahogy komolyodik a kapcsolatunk, változik azért valamelyest.

2013. okt. 9. 10:37
 17/20 ASOT ***** válasza:

Hát úgy néz ki nemsokat változott.


Régebben sem érdekelte őt semmi más csak a divat?

2013. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ahogy beszélgettünk róla, mondjuk úgy, hogy régebben is központi téma volt nála.

De arra már én is rájöttem, hogy önbizalom hiányos, ezért ilyen, csak nem tudom, hogy értessem meg vele, hogy ha kimázolja magát meg kihívóan öltözködik, attól még nem fog kelleni mindenkinek, csak ezeknek köszönhetően felfigyelnek rá.

2013. okt. 9. 10:54
 19/20 anonim válasza:
Az az igazság, hogy nem tudom, hogy a fiúk mit várnak az ilyen lányoktól. Megismerkednek, a lány "mindenét kiteszi". Valamiért ez akkor nem zavarja fiúkat, esetleg észre sem veszik, hogy alig van rajta ruha. Elkezdenek járni, és akkor komolyan azt hiszi a fiú, hogy a csaj változtatni fog??? Ugyanúgy fog öltözködni, és ez le kéne, hogy essen... Szólhatsz annak a lánynak akárhányszor, nem valószínű, hogy fog változtatni. Ha meg elviselhetetlen, akkor szakíthatsz is vele.
2013. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rohadtul zavar.
2013. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!