Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11/f vagyok ma csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11/f vagyok ma csókolóztam először! Ti mikor csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 18:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
83%
Na, itt a másik kis hülye 17 éves(az oltogatós vagyok):D
2009. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
hagyatok már ha tudnátok olvasni akor a kérdés az az hogy mikor csókolóztatok először? hülye emberek :S
2009. nov. 10. 11:02
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Te hülyézel másokat? Azt írtad hogy "hagyatok" nem is tudsz helyesen írni, ezek szerint te vagy a hülye, te kis p*cs ork:)
2009. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
53%

Hamvas kis popókád lehet, Kiccsim. Kiprobbálnám, hihi.

Rézműves Aladár.

2009. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
64%
miért teszitek szegénynek tönkre a lelki világát? hmm? baj amiért csókolózott? miért? ti talán 60 évesen csókolóztatok először? vagy irigykedtek? ti vagytok szánalmasak! aki ilyen pihent agyú állat aki tönkreteszi egy gyerek lelkét azt megnyúznám legszívesebben! remélem titeket is jól megaláznak nyilvánosan! és remélem hogy pokolra kerültök ti retkek! vagy legalább néznétek magatokba ti kis csicskák! brübrübrü akkor csókolóztál először amikor 20 évesen Sanyi szart kent a szádra? vagy pont te nyaltad ki az összes nunust az oviba? és most irigy vagy? szeeegééénykéééém! szánalom!
2009. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
37%

irigy? rohadtul nem vagyok irigy...nekem normális gyerekkorom volt, nem dugattam magam már 12 évesen, mint a mostaniak... meg te...gondolom, 2 éve komoly kapcsolatom van, rendszeres és izgalmas nemi élettel... és az első csók,szex is nagyon klassz volt és jó időben, 15-16 évesen


ha a kérdés az lenne, ki mikor csókolózott először, akkor minek biggyesztetted oda, főleg az elejére, hogy te ma és 11 éves vagy? mi ez ha nem dicsekvés akar lenni? akkor miért nem csak a kérdést írtad, hm? szánalmas, hogy még bátorítjátok is! ma csókolózik először, holnap meg átmegy a szomszéd 9 éves mariskához és megdugja... fasza... nem irigy vagyok, hanem elképesztően szomorú...féltem ettől a saját leendő gyerekeimet...

2009. nov. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
bocs hazudztam úgy let volna h holnap csokólózok először de szakitott nah boldog vagy még nem csókolóztam
2009. nov. 11. 16:08
 38/47 anonim ***** válasza:
47%
kedves utolsó! csak sajnálom a szüleid hogy egy állatot hoztak a világra!
2009. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
69%
mellesleg: egy szájra puszi (szerintem nem volt több) még közel sincs a megkúráshoz! szóval ne ecsetelj nekem arról hogy 12 évesen szexel mert még azt hisszük hogy magadról írsz!
2009. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
51%
21:52: szóval manapság az az állat, aki siratja a tizenéves gyerekek erkölcsét és az a normális, hogy amit a gyerekek manapság csinálnak? bocs...ezt nem tudtam, sajnálom, hogy ekkora állat vagyok, majd a gyerekeimnek óvszert adok ajándékba a 10. szülinapjukra...ja, hogy addigra már az se kellesz?
2009. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!