Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11/f vagyok ma csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11/f vagyok ma csókolóztam először! Ti mikor csókolóztatok először?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 18:13
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Jah az a kis csávó xD
2009. nov. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
9%
21:53: az, hogy 11 évesen CSÓKKAL (mert nem szájrapuszit írt) dicsekedik egy gyerek, arra utal, hogy rohadt büszke magára, ami meg arra,hogy ennyi nem lesz neki elég, az meg arra, hogy hamar tovább fog lépni... és ha azt hiszed magamról beszélek....hát...akkor talán VÉDENÉM,hogyha én is ezt műveltem volna gyerekként...remélem érzed, mire célzok...de mivel ez engem felháborít, érthető, hogy én nem dicsekedtem csókokkal 11 évesen (sőt, azután sem dicsekedtem vele, mikor már megvolt az első, ugyanis ez attól sokkal több, szebb dolog...ez a gyerek már most trófeákat akar szedni)....15 évesen volt az első csókom, mint már korábban írtam...ja, bocs, nagy állat lehet, mások ekkorra már túl vannak jópár pasin
2009. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
21:20as vagyok kedves oltogató...nem tudom,h miért hülyézel le...úgy látom neked ez a menő...:S Azért mert 17 éves vagyok akkor már hülye is?...hm...Nem tudom hol olvastad ezt a "törvényt" de megmutathatnád nekem is!
2009. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Előző vagyok...amúgy még azt sem értem,h miért baj ha dicsekszik?!?! Úgy sem tudod hogy ki ő!! :D Elég vicces ami itt folyik...
2009. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
47%
22:21-es kommentben leírtam, miért ha ha ennyi idősen ezzel dicsekszik...aki nem hülye, az felfogja ;)...mellegleg én nem vagyok oltogató, csak egy leendő anyuka, akit megrémít a mai fiatalok ezen hozzáállása, és nem én hülyéztelek le azért, mert 17 éves vagy, az valaki más volt...igazából zavar is, hogy azt hiszitek, azt a kommentet is én írtam... na mindegy,én nem a kora miatt nézek valakit hülyének, hanem azért, ha nem a korának megfelelően viselkedik...
2009. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
javítanám hibámat: nem "miért ha ha ", hanem miért BAJ, ha
2009. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
nyáron :D14voltam a csaj is
2009. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!